Moje Orienty
Odpowiedz do tematu

:
Chyba, że tak .. pifko

:
Kolejne kilka zdjęć

Bestia











Tonneau














PADI - limitka 300szt :))












Kolejny OS ;-)










Fineness - swego czasu najcieńszy mechanizm automatyczny produkowany w Japonii










Auto Calendar










:
Fajny ten Padi, można takiego gdzieś jeszcze dostać? Pewnie nie, więc pytanko co jest wersją nielimitowaną?

:
Fajny ten brazowy Tonneau- jakbym kiedys potrzebował 'eleganta', to pewnie szukałbym czegos w tym stylu :)

Ale do skóry w bestii chyba sie nie przekonam :P

Ostatnio zmieniony przez Machu 2015-02-16, 08:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Swimmer ma super indeksy .

:
Kapitalna ta Twoja kolekcja Mariuszu pifko
"Lewki" lubię od czasów prehistorycznych i co najmniej kilkanaście przewinęło się przez moje ręce.
Niestety, aktualnie tylko jeden M-Force na stanie :/
Wybrałbym z tego stadka kilka dla siebie, np. oba OSy w panurajowych kopertach i jeszcze klika innych... ;)
Dawaj dalej bo to bardzo ciekawy wątek :) :popcorn:

:
Dzięki panowie za miłe słowa. Niewiele już zostało do pokazania, kilka sztuk ledwie ale usilnie pracuję nad nabycem kolejnych ;)

Violence, nie widziałem nic podobnego, choć gdzieś przewinęła mi się informacja że PADI to jakaś przeróbka zegarka z serii Town&Country. Nigdy nie weryfikowałem tego. Może kiedyś trafi się jeszcze czarna wersja. Co do zakupu to czasem pojawiają sie na zatoce. Ostatnio był jeden ale w przegiętej cenie i nie było chętnych - można zapytać sprzedawcę za ile odda.
Na zachętę link do zakończonej aukcji
http://www.ebay.com/itm/1...K%3AMEBIDX%3AIT

:
"Wintydrze" doskonale

Nie, zeby reszta byla jakas oblesna... ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Ten PADI (prześwietny jest, nie ma to tamto) przypomina mi któregoś z Pulsarów...Był kiedyś taki...Ciężko dostać, a i kosztuje niemało z tego co pamiętam hmmm

:
Kolekcja szacowna.
Ale jak to możliwe, że nie zaprezentowany jest jakiś popularny 3 Star Crystal? Czyli dla wielu z nas pierwszy mechanik...nie będący produktem zza wschodniej granicy. Tyle różnych kolorów tarcz do wyboru, kopert.
Orient jest bardzo wdzięczną marką do kolekcjonowania. Ale i do delektowania się produktem o wysoce korzystnym współczynniku jakość /cena. Płacisz za żywą obrobioną stal...nie na warunkach nadmuchanego cennika albo za finansowanie rozpasanych kampanii wizerunkowo reklamowych. Orientowi wystarczy od czasu do czasu jakiś neon, jak ten na wieżowcu przy pasażu Wiecha (koło Domów Towarowych Centrum, może nawet na tym gdzie był salon Zibi), w późnych latach 80tych albo wczesnych 90tych. No mam to przed oczyma ale nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia w necie.

Zegarki * Rower * Radio
:
Uwierz lub nie, ale nie mam jeszcze żadnego Crystala w kolekcji :oops:
Na razie bardziej doskwiera mi brak Touchtrona, Crystale da się jakoś przy okazji trafić.

:
Tauchtron, czyli jak doczytałem taki orientalny Warel. Aaaa, w takim razie może spędzać sen z powiek.

Zegarki * Rower * Radio
:
Lepszy niż Wawel nawet, pierwszy na świecie zegarek "sterowany" dotykowo.

:
Już wiem jaki będzie mój ulubiony temat na forum :) Sprawił, że muszę zbierać szczękę z podłogi.
Mariusz gratuluję kolekcji i szczerze zazdroszczę. Liczę na rychły update. pifko

P.S. Sprzedał się ten M-Force z poprzedniej strony, czy dalej w kolekcji?

Na każdym szczycie jaki zdobędziesz znajdziesz mnie, jedzącego Twoje kanapki.
:
Pomarańczowy M-Force? Nie było chętnych więc pewnie zostanie.
Orientów nigdy za dużo ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.