Zegarek bezobsługowy
Odpowiedz do tematu

:
GMT jest w porządku, taki większy jaszczomb.
Ale ten z kółeczkiem... facepalm

:
Woytec, muszę go jeszcze raz zobaczyć na żywo któregoś dnia bo na zdjęciu te kółeczka wyglądają dużo gorzej. Na żywo mniej to się rzuca w oczy.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Może na żywo zyskuje, nie widziałem ale ten układ wyświetlaczy tez jakiś niepozbierany hmmm

:
m.aciek napisał/a:
Nie ma jak to plastikowe kółesio w połączeniu z tandetną bransoletą... facepalm

:D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
kornel91 napisał/a:
Napiszę jeszcze w innym temacie ale dzisiaj przez przypadek zobaczyłem Citizeny u jubilera. Nawet ana digi mi się podoba. Koperta świetna:

Jakiś czas temu mierzyłem JZ1066-02E, potwierdzam, koperta i cały zegar na żywo wyglądają świetnie cool



Wuja się znata eksperci od zdjęciuff :P ;)

:
Tomek, no właśnie. Eksperci od zdjęć :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Panowie, dajcie spokoj, to kółko to jest dramat, jak można wstawić taki badziew na tarczę... Rozumiem G, ale tu? facepalm :popcorn:

:
Żeby jeszcze się kręciło. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Żeby jeszcze się kręciło. :D


I puszczało bańki... :))

:
m.aciek napisał/a:
A koronka zakręcana? Bo np. Ratler ma podróbę, co jej się koronka nie zakręca... :złośliwiec: :złośliwiec:

żeby ci ktoś worem nie zakręcił kapusiu :twisted: mam special edition a nie podróbę :twisted:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
m.aciek napisał/a:
A koronka zakręcana? Bo np. Ratler ma podróbę, co jej się koronka nie zakręca... :złośliwiec: :złośliwiec:

żeby ci ktoś worem nie zakręcił kapusiu :twisted: mam special edition a nie podróbę :twisted:


:)) :))

...jak zwykle w formie. ;) ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.