Moje Orienty
Odpowiedz do tematu

:
Ten czerwony z koronką na czwartej bije po oczach nieźle :)) w każdym razie chciałbym kiedyś zobaczyć go na żywo, w rzeczywistości ten odcień może być ciekawy.

Subaru i "Maluszek" - pierwsza klasa :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Ten czerwony jest taki dość żarówiasty, fajnie wygląda w cieniu ale w pełnym słońcu jest trochę plastikowy. A oględziny może kiedyś uda się zorganizować.

:
Mam ochotę na OSa z tej serii (z koronką na czwartej), ale nie mogę się do końca zdecydować
raz - czy kupować (za tą cenę miałbym Szturmańskiego Striełę z alarmem, a sentyment do ruskich zegarków pomimo pozbycia się kolekcji cały czas mi pozostał) :))
dwa - jeśli kupować, to który model (ostatnio wpadł mi w oko, taki jak ma Bow) :złośliwiec:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Jeśli kupować to w Japonii, nawet z opłatami zazwyczaj wyjdzie trochę taniej niż tu. Brązik Bow'a trudny do trafienia jest niestety, rzadko się pojawia na aukcjach, a sam się ostatnio do niego przymierzam.

:
Na ebayu jest i to chyba w całkiem przystępnej cenie http://www.ebay.pl/itm/OR...=item2a484e8c48

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Coś mi wątek spadł, nie ma kiedy zdjęć zrobić, a Heritage to chyba tu jeszcze nie było.
Jedno zdjęcie, więcej może niedługo

:
Bump :)

:
To lecimy, skoro ostatnie było jedno zdjęcie Heritage to jeszcze kilka







Orient Star GMT









Czterdziestolatek








:
Mariusz, Ty masz jakiegoś brzydkiego Orienta??? ;) pifko pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Mariusz to pogromca lwów :)

:
Daito, mam, tylko od pół roku leży u mistrza Jana w oczekiwaniu na kurację upiększającą.

Rudolf, pifko

:
Heritage na ostatnich zdjęciach wyszedł rewelacyjnie :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dzięki Smoku.
Dziś kolejny (póki jeszcze u mnie jest) - Orient M-Force SEL03002M.
46mm bez koronki, 13,3mm grubości, WR200m, bezel 120 klików.










:
Mariusz, jak można się pozbywać jednego z najładniejszych M-Force'ów ever nono nono nono

facepalm facepalm

:
Tomek, ten jest łatwy do odkupienia i na pewno kiedyś go sobie sprawię, bo zegar kapitalny. Pomimo 46mm leży jak przyklejony.
A na dziś musi się budżet dopiąć bo mały unikat do mnie jedzie. No i może się nie sprzeda hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.