BOREALIS WATCHES
Odpowiedz do tematu

:
Pod wpływem inspiracji z wątku "Co ci ostatnio wpadło w oko" tak sobie czytam o nowym Borealisie (swoją drogą skąd im się ta północ w Portugalii wzięła :/ ), np. tu:
Kod:
http://greatmazinger.wordpress.com/2014/09/20/borealis-sea-hawk-1500m-dive-watch-review/

i całkiem fajnie to wygląda w temacie parametrów, designu i ceny. No, z wyjątkiem tego wypukłego szafiru, który zupełnie do mnie nie gada.


keep cool but care
:
Mam podobny, nieco większy model tej firmy i wstydu przed ryśkiem nie ma :))
Ten wyżej z uwagi na rozmiar moze być hitem ;) A poprzednie wypusty też długo nie leżały w sklepie....

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-10-20, 20:05, w całości zmieniany 1 raz
:
Będę miał na nich oko :) Stenkowi przyda się konkurencja w kategorii porządnie wykonanych homarów "głęboko inspirowanych" klasyką diverów.

Ostatnio zmieniony przez Prof. Avenarius 2014-10-22, 09:42, w całości zmieniany 1 raz
keep cool but care
:
Nie trafiłem wcześniej na nowy projekt Borealisa, ale wątek na WUS też ma raptem kilkanaście godzin, tak że to chyba absolutna nowość:

WUS Borealis Sea Dragon
Podoba mi się, nawet mimo tych 44mm średnicy...

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
ŁOŁ
widzę wpływy Seiko , Doxy , Wostoka i pewnie czegoś jeszcze . Fajnie to wygląda , nie powiem , chętnie bym zobaczył i ponosił :)

:
Ja pod wpływem wątku sobie kliknąłem z krystalicznie czystej męskiej ciekawości (z pomocą jednego takiego Kumotra bom nie ebajowy )



I powiem że jestem mocno zaskoczony, bo to bardzo fajny zegar... w bardzo fajnej cenie wyszedł...

Ostatnio zmieniony przez Daito 2014-11-07, 15:58, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Oblecą te nowe Borealisy, pomarańczka mi się podoba :twisted:


:
Biały jest świetny... cza to pszemyśleć :popcorn:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Wszystkie bardzo fajne. Chętnie bym ponosił ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tunczyk i Doxa zrobili dzieko :P

:
calkiem fajne, a rzadko mi sie cos podoba :))
w srodku miyouta 9015, wiec niezle. Ciekawe ile prezydentow beda wolac za to, no i jak z jakoscia hmmm

beceen | ***** ***
:
Do tej pory cen zabójczych nie mieli, Seafarer na 9015 był poniżej 500$ ;)

:
500 dolarow to juz dla mnie poziom bardziej sprawdzonych mikrobrandow. No ale obaczymy ;)

beceen | ***** ***
:
Trochę godzinowa mnie niepokoi hmmm i jeśli faktycznie za $500 to nie wiem...

World Wide Watches
:
Preorder Sea Dragona, jakby którys kumotr rozważał ;)

:arrow: http://www.borealiswatch.com/store/#!/Pre-Order-Sea-Dragon/c/11533442/offset=0&sort=normal

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.