Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Fajny efekt ;)

A plexi można równomiernie zmatowić drobnym papierem sciernym, najlepiej cos ok. 500 i na mokro.

:
Że się pełne zrobiło to se podbiję cool

:
To i ja podbiję za małe pudełko kupiłem :))



Adriatica A1232.1111Q, Casio GDF-100-4ER, Casio GW-9400-1ER, Citizen AS4020-44B, Deep Blue Pro Aqua 1500, Festina 16542/8, Hamilton X-wind H77616533, Orient Air Diver SEL03004B.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-11-26, 21:02, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Pudło dobre tylko zegarow za duzo slij DB , Hamiego i 9400

Adres na PW zaraz wysyłam :)) ;)

:
Tych g-shoków nie kumam - reszta fajna pifko

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2014-11-26, 21:05, w całości zmieniany 1 raz
:
revolta, jakbym musiał się wyprzedać to właśnie te 3 bym zostawił i Adriatice bo prezent od żony :)

Słoniu, kup jednego i zobaczysz, że to fajna sprawa :) Lekki, wygodny, alarm ma, w nocy zawsze godzinę sprawdzisz :)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2014-11-26, 21:08, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
revolta, jakbym musiał się wyprzedać to właśnie te 3 bym zostawił i Adriatice bo prezent od żony :)


Ja mam tak zawsze :facepalm: jak cos mi sie podoba to albo nie na sprzedaz albo za takie pieniadze ze napewno nie kupie bo mnie nie stac :głową w mur:

:
revolta, też tak miałem :) Miałem Casio za 250 zł,potem doszło drugie za 500 zł i to tak ponad 2 lata :shock: A jak skrzeczałem o Hamim praca pozwoliła na trochę zachcianek. No i ten rok pozwolił uzupełnić :) Jeszcze Citek taki jak Piotrka by się przydał ale to już muszę się wyprzedać ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu napisał/a:
Że się pełne zrobiło to se podbiję cool
Obrazek


Zdecydowanie brakuje zielonego, żółtego, granatowego i jakiegoś z elementami złotymi ;-)

Oczywiście każdy powinien być na innym werku...
;-)

:
Santino napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Że się pełne zrobiło to se podbiję cool
Obrazek


Zdecydowanie brakuje zielonego, żółtego, granatowego i jakiegoś z elementami złotymi ;-)

Oczywiście każdy powinien być na innym werku...
;-)


I za to się napije pifko

:
Słoniu napisał/a:
I za to się napije

No to pifko

(mam Jankesa ;-) )

:
Santino napisał/a:

Oczywiście każdy powinien być na innym werku...
;-)


To podstawa :)

I oby słońce nie zachodziło nad waszymi działkami, a wasz chrzan niechaj sterczy nad grządkami jako pałac kultury :)

pifko

:
revolta, niebieskiego nie masz!... I chrono. ;)

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Borewicz napisał/a:
revolta, niebieskiego nie masz!... I chrono. ;)



I nie bede miał ..... chyba hmmm

:
Słoniu napisał/a:
Tych g-shoków nie kumam - reszta fajna pifko


ja też nie kumam i szczerze mówiąc wolę nie próbować... bo jakieś wyjątkowe szkaradztwa z nich imo ;)
bez urazy of kors :)

Wy macie zegarki ja mam czas...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.