Paypal - problemy.
Odpowiedz do tematu

:
Słoniu napisał/a:
Takie coś zdaje się jest jak przekroczysz obrót na koncie paypal w okolicach 2500 Euro. Też tak miałem - zadzwonili i sprawdzali czy ja to ja - znaczy skan dowodu wysyłałem i wszystko poszło. Mam nadzieję, że to nie nasze DB hmmm


A to wszystko jest możliwe co do kwoty. W ostatnim czasie przewinęło się sporo zakupów.
Nie musisz się obawiać. Akurat zakupy na www.deepbluewatches.com dokonywałem dwukrotnie od przedwczoraj i przeszły ok. Mają status zakończonych ;)
Zresztą chyba nie bardzo jest się czego obawiać :D

Tomek napisał/a:
... i wyjaśni Ci dokładnie, HURTOWNIKU :złośliwiec:


Ale, że mua :?:
To są absolutne pomówienia :twisted:

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Jak długo się czeka ze zwrotem kasy na kartę przy anulowanej transakcji ?

pozdr,
Rafał
:
Rafał, chyba 2-3 dni. Tyle trwa również przelew środków na Twoje konto bankowe.

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
podepnę się z innym problemem, chce przelać kasę z konta i w paypal mam coś takiego:
Nazwa beneficjenta BofA re: PAYPAL PTE LTD
Nazwa banku Danske Bank A/S S.A. Oddzial w Polsce, Warszawa
a u siebie w bankowości internetowej mam tylko pole
Odbiorca:...
co w nim umieścić to pierwsze czy to drugie?

:
Jeśli chcesz przelać pieniążki z konta PayPal, to musisz podać adres email odbiorcy, który ma również konto PayPal.
Nie wiem, czy jest możliwość przelewu zewnętrznego na inny rachunek niż Twój zdefiniowany ...

Ostatnio zmieniony przez Elix 2014-12-10, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
kurcze niedokładnie się wyraziłem.
chce zasilić konto w paypal pieniedzmi ze swojego konta w bzwbk bo nie mam podpietej karty

:
No to klikasz w głównym menu "Dodaj środki"

Masz dwie opcje :

Dodaj środki (w kilka dni)
Doładuj konto (błyskawicznie)

Wybierasz opcję wygodniejszą dla siebie i doładowujesz konto na PP.

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
thomaskay napisał/a:
podepnę się z innym problemem, chce przelać kasę z konta i w paypal mam coś takiego:
Nazwa beneficjenta BofA re: PAYPAL PTE LTD
Nazwa banku Danske Bank A/S S.A. Oddzial w Polsce, Warszawa
a u siebie w bankowości internetowej mam tylko pole
Odbiorca:...
co w nim umieścić to pierwsze czy to drugie?

BofA to odbiorca, a jak wpiszesz nr.konta na który masz przelać to wyświetli się bank Danska

:
Wpisz nazwę beneficjenta, czyli to BofA... Choć to i tak nieistotne co wpiszesz, ważny tak naprawdę jest tylko numer konta.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ach to o to chodzi :facepalm: :))
Tylko nie za bardzo rozumiem, dlaczego kolega wybrał tą opcję, skoro bezproblemowo można doładować konto błyskawicznie :?:
No chyba, że się gdzieś pogubiłem hmmm

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix, do błyskawicznego doładowania trzeba mieć zweryfikowane konto, już nie pamietam jak to dokładnie wyglada, ale jest jakas dodatkowa procedura i chwile trwa...

:
W sumie robiłem to już tak dawno, że zapomniałem jakie są procedury. Mówię oczywiście o weryfikacji konta :D

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
dzieki za wyjasnienie kwestii, nie robilem przelewu blyskawicznego bo to chyba idzie przez blue cash?? czytalem w necie dużo negatywów na temat ich procedur, że nie zawsze przelew idzie tak szybko jak byśmy chcieli a reklamacje trwają dosyć długo

:
Tak, BlueCash. Ja do tej pory miałem tylko jedną sytuację, że "błyskawiczy przelew" szedł kilka dni. Poza tym wyjątkiem - max 3 godziny.

:
mam nadzieje ze mi zegarek nie zniknie do tego czasu, narazie jest dostepny i tak mam dylemat ktory kupic czlowiekowi sie z 5 roznych podoba a kasa jest tylko na jeden.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.