Pudełko na dwa zegarki - przenośne i ekspozytor zegarkowy
Odpowiedz do tematu

:
kornel91, a nie prościej przerobić sobie swojego Pelikana od Pro Aqua na takiego na dwa zegarki ? :złośliwiec: Troszkę pianki i gotowe, kasa zostaje w kieszeni. W to pudełko spokojnie wejdą min dwa zegarki a i 3 też powinny wejść hmmm

:
Tomek, po Twoim wcześniejszym poście zdjąłem pudełko właśnie od DB żeby zobaczyć, też o tym pomyślałem pifko

Żeby 3 zegarki weszły będzie ciężko ale dwa spokojnie. Tylko trzeba je bardziej płasko rozłożyć na poduszce :) Jutro zmierzę ten środek na spokojnie i zobaczę :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, jak będziesz zabierał je tylko do pracy - takie etui za $10 /2szt spokojnie wystarczy. I na pewno będzie praktyczniejsze a zegarka w tym nie zniszczysz. Problem będzie tylko z G-Shockiem, bo do tego się ni wuja nie zmieści ..

A na wakacje dwa etui plus przerobione pudło od DB i masz 4 zegarki ze sobą pifko

:
Tomek, teraz na wakacje miałem tylko DB i G i wystarczyło :)
Muszę pomyśleć o takim etui :) Kupić albo uszyć :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Kupić albo uszyć

Za 35 zeta nie uszyjesz z materiałem plus usztywnianym dynksem, na którym zapinasz zegarek. I to w tej cenie dwie sztuki :))

Gość z Zatoki ma je w ciągłej sprzedaży

:
Pewnie masz rację :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
ale Panowie, tak jak pisał ten co musi odejść, trochę pianki i nożyk do tapet i puedełko na 2 zegarki gotowe - oczywiście jak ktoś ma pudełko z DB
przerobiłem swoje i jest gites a firmowa pianka gdzieś sie wala po szafie z zegarkami
poza tym nosić Gshocka w pudełku facepalm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Rafał czasami i G dobrze jak się znajdzie w pudełku :) No bo zdjęcia to raczej nie zobaczę jak Ci wyszło :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Fajne pudełeczko oraz świetna jakość, a i promo ;) ( tylko nie wiem jak z szipem hmmm )

http://www.android-usa.com/product-p/aj11k.htm



Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik napisał/a:
tylko nie wiem jak z szipem

Szip prawie 3 razy tyle, co koszt pudełka :twisted:

:
kornel91 napisał/a:
No bo zdjęcia to raczej nie zobaczę jak Ci wyszło :)

jasnowidz jaki czy co hmmm graj w totka :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tomek napisał/a:
Remik napisał/a:
tylko nie wiem jak z szipem

Szip prawie 3 razy tyle, co koszt pudełka :twisted:


mi wyskoczyło że szip 15USD hmmm

edit:
albo taki komplet i się podzielić można :))



http://www.android-usa.co.../aj10_combo.htm

Ostatnio zmieniony przez Charlie 2014-11-23, 13:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Charlie, Remik, dzięki :) Do plecaka jednak za duże :) Póki co to tylko rady Tomka słuszne. :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Charlie napisał/a:
mi wyskoczyło że szip 15USD hmmm

Za zegarki wysyłane do Polski życzą sobie min. $50 hmmm

Szip staniał ? :shock: Bo pudełko gabarytowo takie same, jak pudełko z zegarkiem :))

:
hmmm Może ubezpieczają na niższą kwotę.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.