Szybka decyzja!
Odpowiedz do tematu

: Szybka decyzja!
Pany!
Wpadła mi dodatkowa gotówka i do planowanego zakupu zegarka z niebieską tarczą dorzuciłbym jeszcze jeden, tym razem z czarną tarczą. Do wyboru z tych dwóch:

1. Steinhart Ocean 2 Black - leży obok na forum za 1300 pln bez papierów i w zastępczym pudełku.
Taki jak poniżej:


2. Tissot PR516 GL - komplet z papierami, pudełkiem, na skórzanym pasku i dodatkowo bransa - kupiony w Kanadzie więc pewnie bez gwarancji za 1000 pln
Taki jak poniżej:


Za jakiś czas ten, którego wybiorę pewnie trafi na bazarek w związku z planowanym zakupem docelowego zegarka z czarną tarczą więc aspekt szybkiej i w miarę możliwości bezstratnej sprzedaży również biorę pod uwagę.

Więc który??? :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Sentinel 2014-11-14, 20:30, w całości zmieniany 1 raz
If in doubt, FLAT OUT!!!
:
Tissot. Ponadczasowy design. Bez udziwnień i wodotrysków ale raczej się nie zestarzeje.

Antisocial and faceless...
:
Ja bym wessał Tissota. Ma fajny klimacik. Się nad nim wohom pifko

:
Tissota kupionego bez polskich papierów od autoryzowanego sprzedawcy bym sobie darował. To chyba najczęściej podrabiana marka i podróbek jest zatrzęsienie ..

:
Tissot!

:
Imo Tissot - brać i się cieszyć pifko (Ja się na nówkę łaszę bo jakby był granatowy to już bym klikał w tej cenie) ;)

:
Tissot, ale sprawdz czy w srodku jest eta (powina miec punce)

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2014-11-14, 18:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Słoniu napisał/a:
Imo Tissot - brać i się cieszyć pifko (Ja się na nówkę łaszę bo jakby był granatowy to już bym klikał w tej cenie) ;)


Słoniu, na Allegro wisi granatowa, 1150 - pewnie jak się dogadasz ze sprzedawcą to koło tysiaka spuści pifko Ja sie czaiłem, ale właśnie dzisiaj Szanghaj się kliknął.

:
Tissot ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Brałbym Tissota

:
ALAMO napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Imo Tissot - brać i się cieszyć pifko (Ja się na nówkę łaszę bo jakby był granatowy to już bym klikał w tej cenie) ;)


Słoniu, na Allegro wisi granatowa, 1150 - pewnie jak się dogadasz ze sprzedawcą to koło tysiaka spuści pifko Ja sie czaiłem, ale właśnie dzisiaj Szanghaj się kliknął.


Wczoraj seikacza mi się po literaturze kliknęło :głową w mur: ;)

:
Stenek, miałem białego i bardzo fajnie wykonany zegarek.

:
Tissot cool

:
Tissot. Chodzi za mną od zawsze.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Tylko Tissot.
Ten Stenek IMO to lekka qpa.


A jaki kajdan do niego :?:
Ten z dziurkami :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.