Wybór Divera - budżet 2k
Odpowiedz do tematu

:
a może?


"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Emre napisał/a:
a może?

Obrazek


Tez mu chciałem w pierwszym odrucuhu podsunąć ale :D :

aptekarz napisał/a:
[...]
Idealny zegarek nie powinien posiadać:
-wskazówek w stylu Rolexa lub Tudora
-chrono
-lupki na dacie a najlepiej daty
[...]

:
Gdyby nie GMT i mercedesik byłby ładny zegarek :)

:
m.aciek napisał/a:
sumo nigdy mi się nie podobało. :twisted:




''Co ty wiesz o zabijaniu ''

Jedyny zegarek ktory mam tak długo i nie mysle narazie go sprzedawac ,

:
revolta, wcale nie tak długo. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
revolta, wcale nie tak długo. ;)


Uwierz mi ze jak na mnie to bardzo bardzo długo :))

Juz nie pamiatam kiedy go od ciebie wytargałem , hmmm

Ale bywalo ze zegary mialem kilka godzin , dni ,rzadko miesiecy ,

[ Dodano: 2014-10-02, 16:14 ]
Dorian ja go pokazałem w nowych nabytkach 9 grudnia 2013 r :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: sam jestem szoku jak długo mam sumo

Ostatnio zmieniony przez revolta 2014-10-02, 15:55, w całości zmieniany 1 raz
:
revolta, o fuck. To już 10 miechów. Nie sądziłem, że to już tyle.
A za mną znów zaczęło chodzić.
Ale ile można razy mieć jeden zegarek :?: :głową w mur:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Cytat:
Ale ile można razy mieć jeden zegarek


tyle ile razy ci sie podoba :)) ja mialem raz 4 big maki jednoczesnie tylko tarcze sie roznily :)) niebieska pomarancowa czarna i luma :)) tez bylo fajnie :P

:
aptekarz napisał/a:
Mi się podoba bardziej niż chrono. Ale ja nie lubię bałaganu na tarczy. Szukam jeszcze jakiegoś seiko z nakładanymi indeksami i bez piąteczki na tarczy. Wiem że sumo takie ma ale nie jestem do niego przekonany. Coś ala skx 009 ale z ciekawymi indeksami i tarczą. Chyba jestem zbyt wymagający...



No to może Seiko Stargate?




Ostatnio zmieniony przez 3ndriu 2014-10-03, 21:27, w całości zmieniany 1 raz
:
3ndriu napisał/a:
aptekarz napisał/a:
Mi się podoba bardziej niż chrono. Ale ja nie lubię bałaganu na tarczy. Szukam jeszcze jakiegoś seiko z nakładanymi indeksami i bez piąteczki na tarczy. Wiem że sumo takie ma ale nie jestem do niego przekonany. Coś ala skx 009 ale z ciekawymi indeksami i tarczą. Chyba jestem zbyt wymagający...



No to może Seiko Stargate?

[url=http://imagizer.imag...h4h.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://imagizer.imag...lLu.jpg]Obrazek[/URL]


Stargate tylko białe


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Nie podoba mi się ten Seiko ale dziękuję za chęć pomocy. W tej chwili ograniczyłem wybór do następujących modeli:
DeepBlue masterDiver 1000 grey
Aevig huldra black albo blue ( jakby ktoś chciał odsprzedać poproszę PW ;) )
DeepBlue SeaRam 500
Certina Ds Action automatic bo mimo wszystko jest najbardIej uniwersalnym zegarkiem

Znalazłem też kolejny piękny model zegarka czyli niebiesk-złoty squale vintage którego można obejrzeć w galerii na sąsiednim forum. Chciałem go odkupić ale okazało się że ma 36mm :/
Biednemu zawsze wiatr w oczy :wkurzony:

Sam nie wiem co wybrać z powyższej czwórki...

[ Dodano: 2014-10-24, 17:36 ]
Zdecydowałem się na MasterDivera w szarości ale okazał się niedostępny. Obejrzałem więc DsAction po raz kolejny i znowu na żywo mnie nie urzekła. Aevig mógłby okazać się za mały a w sea ramie nie pasowały mi kolorowe wskazówki.
Stwierdziłem że nic na siłę i porzuciłem pomysł divera na rzecz pilota. Tym sposobem stałem się posiadaczem Glycine które chyba już do mnie zmierza cool Divery dalej sobie przeglądam i pewnie na ten typ zegarka też przyjdzie pora.

Dziękuję wszystkim za propozycje :)

Ostatnio zmieniony przez aptekarz 2014-10-03, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
:
:popcorn:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
:popcorn:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Panowie, nie zdążyliście podbić :))

:
Chorwat, czekamy na zdjęcia pilota :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.