G. Gerlach Projekt Neon
Odpowiedz do tematu

:
kibicuję projektowi i czekam na finał :))

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
to na Androidzie? :))

:
mazok napisał/a:
kopeć napisał/a:
No tak, ale o ile w miarę to ma nawiązywać do stylistyki Unitry, to raczej cyfry muszą mieć czerwony kolor (podświetlanie) - więc negatyw LCD. A czy da się zrobić taki wyświetlacz, który
na dodatek wyglądałby jak dot matrix (o oryginalnych wyświetlaczach LED z tamtych czasów to raczej można tylko pomarzyć) i jeszcze jasno świecił? Może da się, ledy których można by użyć na podświetlanie są coraz lepsze. Jeśli tak to plusem byłaby większa ilość funkcji wykonywanych przez moduł (trudno mi nazywać go mechanizmem jednak) Był sobie taki gość, niejaki Jeff który stworzył dość niedawno Majestyka - interes kiepsko się sprzedał, ale był to jednak ledowy zegarek. Tyle, że wyświetlacz był już nowego typu, ze światłowodami i to nie było to.
Bez odpowiedniego wyświetlacza niczym nie będzie się różnił od dziesiątków ton innych, sama koperta moim zdaniem nie wystarczy. No cena pewnie wzrośnie, ale może warto? Sam pomysł bardzo mi się podoba.
[url=http://images67.foto...med.jpg]Obrazek[/URL]
Dodałem fotkę - z sieci.


Kuwa - to nie jest LED

przypomina mi się od razu akcja z moro i panterką ;)

Zinajda, Chyba tak :)


Jak nie jak tak, to jest wyświetlacz led - wiem bo mam.

:
No nareszcie słuszna koncepcja Leda doczeka się realizacji
A pomysł z nawą:” LEM ” moim zdaniem jest świetny i nawiązanie jest jak najbardziej słuszne.
Kurcze nie mogę się doczekać by poprzeć projekt zakupem ----- a z innej bajki


LED NA FORUMOWCA 2015

:
kopeć, Mylisz się, to jest półprzezroczysty lcd podświetlony czerwoną diodą led :P

Ostatnio zmieniony przez mazok 2014-10-23, 15:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale sie rozkręcili. Niezdanrzam za Wami :))

:
bofff napisał/a:
to na Androidzie? :))


Ty się zając nie śmiej, bo pierwsze co nas pytali to czy na pewno chcemy tylko godzinę i datę :D
Bo teraz taki mechanizm może mieć moduł Bluetooth np. zainstalowany, i ci na komórce wyświetlać czas, albo sterować czymś ... To jest XXI kufa wiek :shock: Miniaturyzacja jest taka, że mózg się lasuje.

:
Wsadzcie radio w niego ;-)

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
infectedcontrol napisał/a:
Wsadzcie radio w niego ;-)


Synchro radiowe z 6 nadajników na świecie by się przydało ;)

World Wide Watches
:
mazok napisał/a:
kopeć, Mylisz się, to jest półprzezroczysty lcd podświetlony czerwoną diodą led :P

Proszę bardzo kliknij poniższy link i obejrzyj zdjęcia (jak dla mnie to raczej pewne źródło wiedzy w tym temacie w Polsce)
http://www.crazywatches.pl/majestyk-2-led-2006

A przy okazji, rozumiem, że LED to nazwa marketingowa, bo mówimy o zegarku LCD z podświetleniem ledowym, jak mniemam?

:
Radio i solar do niego kuwa plask

:
infectedcontrol napisał/a:
Wsadzcie radio w niego ;-)


bedzie, ale tylko Ma-ryja :/

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Arek napisał/a:
infectedcontrol napisał/a:
Wsadzcie radio w niego ;-)


bedzie, ale tylko Ma-ryja :/


Sorry, nie kumam hmmm

edyta: teraz juz kumam facepalm ... pifko :))

Ostatnio zmieniony przez infectedcontrol 2014-10-23, 18:34, w całości zmieniany 1 raz
InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Kuźwa, dwa miliony klientów dyszących rządzą wydania renty :shock:
Arek, natchnąłeś mnie :)) pifko cool

:
Who's Arek?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.