Ebay
Odpowiedz do tematu

:
Majfriend ma duże obciążenie, nie daje chłopak rady przerabiać maili. Trzeba trochę poczekać.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Majnbushie też ma chyba urlop. Od pięciu dni czekam na odpowiedź...

:
Mi też nie odpisał na zapytanie :/ Ale dajmy odpocząć majfrendom, bo wkrótce będą mieli pełne ręce roboty :P

maciek
[Usunięty]
:
... no i dalej cisza. Precz z wakacjami! :twisted:

:
Ja ta dostałem odpowiedź od manbushhie i bazę ma tylko jeszcze nie wiem za ile :wink:

maciek
[Usunięty]
:
jacjakuza napisał/a:
Ja ta dostałem odpowiedź od manbushhie i bazę ma tylko jeszcze nie wiem za ile :wink:


a ja wysłałem w sumie po 5 maili na każdy z adresów. I dalej czekam... :mrgreen: :mrgreen:

:
Odpowiedział , że za 64 $ sprzeda , trzebaby go jeszcze pomęczyć

:
Z szipingiem?

: Ceny na ebayu
Drugi raz kupilem zegarek na ebayu i ceny za które wylicytowałem były tylko o dolara lub dwa niże od mojego maksium. Ceny tak skalkulowałem, żeby były trochę niższe od tych jakie mógłbym wynegocjować bezpośrednio u sprzedawcy. Tak się zastanawiam, czy czasem sprzedawcy na ebayu sami nie biorą udziału w licytacji?

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2010-08-23, 08:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie zapominaj, że licytuje także Ameryka.
A dla nich dolar w jedną lub w drugą to nie problem.

Zresztą mnie ubawiło co innego - ludziska licytują wyżej niż mogą kupić w sklepach Majfriendów. Oznacza to nic więcej, jak to, że część licytujących nie ma bladego pojęcia o tym jaka jest faktyczna wartość kupowanego zegara.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Bow dobrze prawi...no i nie zdziwiłbym się gdyby sprzedawcy sami z innych kont podbijali oferty...w końcu to metoda znana wszystkim.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Ebay to nie allegro kumotry. :wink: Za udowodnienie podbijania cen z innych kont nie tylko zamykają konta forever, ale i jest jakaś kara, bo to przestępstwo. :wink:

Dolar lub dwa to efekt użycia snajpera po prostu. :wink:

:
Blaz napisał/a:
Dolar lub dwa to efekt użycia snajpera po prostu. :wink:

Nie rozumiem wiedzieli ile mam na snajperze ustawione czy co :???: :shock:

Blaz
[Usunięty]
:
Nie. :wink: Po prostu snajper może być ustawiony tak, że zawsze dodaje dolara więcej niż aktualna oferta i jej maksimum. :wink:

:
Blaz napisał/a:
Nie. :wink: Po prostu snajper może być ustawiony tak, że zawsze dodaje dolara więcej niż aktualna oferta i jej maksimum. :wink:

To to ja wiem, zdziwiło mnie tylko, że wygrywam aukcje prawie dokładnie swoimi maksymalnyli cenami, ale z tego co piszecie wynika, że nie ma tu żadnego spisku. Jestem chyba skrzywiony polskim allegro, gdzie różne dziwne praktyki się zdarzają :evil: .

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2010-08-23, 10:02, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.