Steinhart Aviation Classic
Odpowiedz do tematu

: Steinhart Aviation Classic
Dzięki uprzejmości kolegi Sirluke1 kilka fotek Steinharta. Przepraszam za ich jakość :)






Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, to ciężki temat do sfocenia. Wiem, bo wiele razy próbowałem i zdjęcia wychodzą po japońsku :))

Ale GMT zjada go bez popity .. No i ten kajdan od czapy facepalm

:
Tomek, jakbym miał kupić to brałbym na pasku i tylko GMT albo chrono. Ogólnie troszkę data za mała i przez tą koronkę i wodoszczelność to nawet strach ręce w nim myć.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja po tygodniu przygody z Aviatonem się z niego wyleczyłem. IMO - wolę wziąć x-winda :złośliwiec:

:
kornel91 napisał/a:
Ogólnie troszkę data za mała i przez tą koronkę i wodoszczelność to nawet strach ręce w nim myć.

Ano, koperta z kilku elementów, średnio spasowana. Zerknij od spodu, jakie ma szczeliny. To jedyny mój zegarek, który zdejmuję do mycia rąk.

:
Tomek, obejrzałem. Koperta bardzo ładna fajnie wykończona ale do szlifów z Hamiltona IMO dużo brakuje.
A ja jakbym miał kasę to chyba brałbym go w chrono bo bardzo mi się koperta podoba. Chyba, że jest coś fajnego w tej kopercie oprócz Debaufre :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mnie tam całkiem nie przeszło... chrono dalej za mną łazi...?? hmmm
No i kajdan absolutnie odpada...

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, - mówię Ci - imo nie ;)

:
A ja tego bym brał :)


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Słoniu napisał/a:
Daito, - mówię Ci - imo nie ;)


Spoko spoko - po drodze jeszcze jest kilka innych pomysłów, wiec są szanse że przejdzie, zwłaszcza jak se Twojego Hamiltona x-wind'a obejrzę :)) pifko pifko


Edit:

kornel91 napisał/a:
A ja tego bym brał :)

Obrazek


Jedyna rzecz jaka mnie w tym zegarku drażni to data - nie pasuje mi jak nie wiem co...

Ostatnio zmieniony przez Daito 2014-10-18, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
kornel91, - chroniacz był i u mnie na liście. Teraz wiem na 100%, że wolę jednak w tym klimacie łyknąć x-winda.

:
Daito, o to to :) Tylko do x-winda mogliby AR dołożyć wtedy już byłby ideał ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Debaufre

To już historia i tylko wtórny rynek
kornel91 napisał/a:
Koperta bardzo ładna fajnie wykończona

Chodziło mi o spasowanie elementów koperty. U mnie od spodu szczeliny na łączeniach widać gołym okiem, nie trzeba lupy

:
Tomek napisał/a:

kornel91 napisał/a:
Koperta bardzo ładna fajnie wykończona

Chodziło mi o spasowanie elementów koperty. U mnie od spodu szczeliny na łączeniach widać gołym okiem, nie trzeba lupy


No to mi przeszło... hmmm

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
No szpary są Tomek oczywiście. Chodziło mi tylko o szlify. Mogę jutro pstryknąć zdjęcie Daito.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.