Dwójki, trójki, czwórki?
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
pifko

:
Aronus napisał/a:
Jakoś lubię te Wostoki :)
Obrazek


I tylko dwa masz? :złośliwiec:


Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Widzę, że nie tylko ja je lubię :) Gratuluję gromady :!:

:
Taka parka

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Sympatyczna parka :)

U mnie trzecia siostra dołączyła.

Pozdrawiam Roman
:
Fajne pifko

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Spam
[Usunięty]
:
...takie dwie parki :) w tym 3 sztuki w cyrylicy...




Ostatnio zmieniony przez Spam 2014-10-09, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
:
pifko

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Spam, po co ci tyle podzieliłbyś się z kolegami :))

:
............... nie dzielą się z nikim :złośliwiec:
;)

Rafał to nie jest śmieszne

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2014-10-10, 08:41, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
Spam - piękny zestaw 3133- myślę że najlepszy na forumie pifko

Spam
[Usunięty]
:
Ciniol napisał/a:
............... nie dzielą się z nikim :złośliwiec:
;)

Rafał to nie jest śmieszne



...a ja wyczułem tę mendę :złośliwiec:


Maras68 napisał/a:
Spam - piękny zestaw 3133...


...a najważniejsze... dla mnie... że tarcze są w super stanach... bo moda na modowanie i wruh coraz częściej idą ukraińskie zamienniki :(

:
Spam napisał/a:
...a ja wyczułem tę mendę :złośliwiec:

menda nie menda ale nie krzywdzi jak płaci - kiedy mi sprzedasz jednego w cyrylicy? :)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-10-10, 16:58, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
Spam napisał/a:
...a ja wyczułem tę mendę :złośliwiec:

menda nie menda ale nie krzywdzi jak płaci - kiedy mi sprzedaż jednego w cyrylicy? :)


O masz ! Spam, czekaj, zaraz obieca, że jak sprzedasz, to przez rok nie będzie Ci dokuczał ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
O masz ! Spam, czekaj, zaraz obieca, że jak sprzedasz, to przez rok nie będzie Ci dokuczał ;)

gdybym nie sadził się na tego Twojego sera to bym Ci coś powiedział :złośliwiec:
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.