FXR Straps po godzinach
Odpowiedz do tematu

:
..............rewelacja pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Gęsiej skórki z wrażenia od patrzenia na te strusie łapki można dostać cool
motyla noga :!:

:
Fazi napisał/a:
Portugalcowi nie pasuje :P - ślij do mnie pasiora cool cool


On do niczego nie pasuje dlatego sobie zostawiłem. Nie będę męczył innych takim badziewiem. cool


Dzięki Pany pifko

Maras68
[Usunięty]
:
Ciech napisał/a:
Gęsiej skórki z wrażenia od patrzenia na te strusie łapki można dostać cool
motyla noga :!:


wolę zdecydowanie golasa military 22mm, w prostocie MOC pifko

:
A tak strusiek wygląda na zegarze :)




Ostatnio zmieniony przez diego04 2014-07-22, 01:07, w całości zmieniany 10 razy
:
Taka 22 od Radka do mnie leci :) Zdjęcia oczywiście twórcy.




Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
4 damskie szlufki :/ :shock: facepalm
Pogło was? :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Kuba, Marcin, się niech noszą! pifko

:
A daj Pan spokój :mad: , zamówiłem se pasek a tu takie upały że szkoda go męczyć i się kurzy :wkurzony: Ale niedługo go poczochram :))

:
To się pochwalę tak wygląda malina z damskimi szlufkami :)




Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Marcin/kornel91 -> a tak myślałem gdzie w oczy rzuciło mi się zdjęciem tego paska ja widziałem fote w innym dziale :)

"Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej (…) nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte. "
23 października 2007
Władysław Bartoszewski
:
Omus, dzisiaj założyłem i jestem mega zadowolony :) IMO pasuje do Hamiltona :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
pasuje jak ta lala szczere wyrazy zazdrości, tylko zastanawiam się czego bardziej, zegara czy paska...

"Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej (…) nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte. "
23 października 2007
Władysław Bartoszewski
:
A czemu w odwrotną stronę założony tzn jakie to ma zastosowanie i czemu taki długi?

:
diego04, a odwrotnie założony jak w pilotach IWC. Zastosowanie żadne taki wymysł :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.