Zbiorowe zamówienie pasków Reda
Odpowiedz do tematu

:
Wolę wino z Lidla. Kardiolog zabronił mi piwa :cool:

Foch und Ch.
:
paski dotarły!
Wielkie dzięki zarówno Kubamie jak i TomkowiR!

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Że paseczki dotarły pisałem w innym temacie, teraz wypada bardzo, ale to bardzo podziękować kumłotrom Kubamie i TomkowiR, niech wam bozia w zegarkach wynagrodzi.

Wozu
[Usunięty]
:
olej0070 napisał/a:
paski dotarły!
Wielkie dzięki zarówno Kubamie jak i TomkowiR!


O proszę Kubamie to dziękowałem, ale Tomkowi to pewnie znów coś przeoczyłem lub nie doczytałem i nie wiedziałem, że jest w to zaangażowany więc również dziękuję ;)
I tak jak pisałem na pierwszą dziurę daje radę i wspaniale się nosi Blue Homarka ;)

:
Dla przypomnienia, to TomekR ogarnął ten temat, zorganizował całe zamówienie, negocjował ceny, a ja tylko odebrałem i porozsyłałem. ;)

Foch und Ch.
:
Ja także potwierdzam dotarcie pasków do mua. Paski bardzo miłe w dotyku ( a to dla mnie najważniejsze). Dzięki bardzo TomekR i Kubama. Niech wam bozia w zegarkach wynagrodzi :)

:
Szanowni Kuledzy - podziekował serdecznie za pasiorki - wczoraj wyszarpałem Svedoskowi a jeden juz dzis w "nadgarstkowych"... :wink: Jeszcze raz - dzięki :!:

:
Witam,
I do mnie dotarla przesylka - dziekuje bardzo Panom Kubamie i TomkowiR...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ja już kilka dni temu miałem local pick-up u kubamy, ale jeszcze należą się kumotrom podziękowania, co niniejszym czynię :smile:

PetahTikva
[Usunięty]
:
Paseczek do mnie dziś dotarł...bardzo miękka skórka...taki delikatny i miły w dotyku :) . Przelew przed chwilą puściłem. Dzięki wszystkim zaangażowanym!!

:
Z tym moim zaangażowaniem to nie przesadzajcie :mrgreen: . Ale dziękuję za "dziękuję" :grin:

:
Dopiero teraz otworzyłem przesyłkę z paskami, są extra , dziękuję bardzo za sprawną organizację i zaufanie ( moje dopisanie się do listy, to był mój drugi post :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.