m/s Batory SubSecond long run :-)
Odpowiedz do tematu

:
Słoniu, to jest efekt naprawy zrobionej przez jednego z zegarmistrzów.

:
A dlaczego koronka w ogole odpadla? Pomijam nieudolna naprawe.

:
Svedos, ale on chyba był u Ciebie na serwisie ??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, tak był, problem polegał na tym że pan zegarmistrz w nieumiejętny sposób wyjął wałek z werku i próbował go na siłę założyć z powrotem powodując wypadnięcie wodzika z beczki i ja to naprawiłem ale widocznie uszkodził się także sztyft tiretu blokujący wałek i teraz wałek wylata. A takiego uszkodzenia nie przewidziałem, po naprawie wałek zablokował się prawidłowo.

:
Svedos, - spoko - spodziewałem się, że to efekt działań czynnika ludzkiego bo kilka "batorych" już w rękach miałem. ;) pifko . Po dzisiejszym wieczorze stwierdzam, że wskazówki są mistrzowskie. cool

:
Słoniu napisał/a:
stwierdzam, że wskazówki są mistrzowskie.

Wszystkimi łapami się pod tym podpisuję.

:
Dobra - pakujemy Batorego i wysyłamy z usterką dalej (chyba, że powinien wrócić do Serwisu) bo koronka przy próbie ustawienia zegarka potrafi zostać w ręku.

Panowie - decyzja należy do was pifko

:
Ja bym wolal do serwisu, co by byl w pelni sprawny.

:
Ja nie mam zdania, jak zrobicie tak będzie hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Jacek może wysłać do serwisu, do Svedosa trzeba napisać.

:
Dla mnie nie ma problemu - już piszę do Sylwka hmmm

:
Proszę :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Batory leci aktualnie na przegląd do Sylwa coby nie psuć przyjemności obcowania z zegarkiem. Pewnie po weekendzie zostanie odesłany do Mirka/Sebastiana.

:
OK, to są dobre wieści, bo jak nosić zegarek co mu koronka wylata ;)

:
W zasadzie, to w przyszłym tygodniu już będę po urlopie. I przez tą awarię zdążyłbym być już w domu, jak zegarek dotrze.
Ale skoro się z Grizzlym miejscem w kolejce zamieniłem, to jak dla mnie może tak już zostać. No chyba że on woli inaczej, mnie obojętne.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.