Nadchodzi nowe Magrette
Odpowiedz do tematu

:
beceen, patrzysz na stronę nowozelandzką, mua cenę podał od europejskiego przedstawiciela ..

http://www.magrette.eu/we...leoncino-w.html

A pierwsze Magretki bezpośrednio od producenta, cenili, zdaje się, poniżej $400 z szipem ..

Nic nowego i coraz drożej .. facepalm

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2014-05-09, 15:21, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
Nic nowego i coraz drożej ..


ale jak lud kupuje, to co zrobisz ;)

beceen | ***** ***
:
Dla mnie za drogo trochę :/

:
Jasna jest genialna :!:
Za to czarna nie podoba mi się w ogóle, porównując ją do Moany Diver wypada słabo, nie ma swojego charakteru.

Co do cen, tak mi się przypomina z dawnych czasów, kiedy rotacja zegarków była u mnie dość duża - poniżej 400 dolarów kosztowała zwykła Moana (wodoszczelność 3ATM). Za Moane Diver trzeba było zapłacić z wysyłką dokładnie 425 Euro od europejskiego przedstawiciela. Oba modele miały Miyotę z serii 8, tak więc półkę niżej jak Leoncio. Helson Tortuga miał Miyotę 9015 i kosztował 2 lata temu 599 dolarów. Leoncio tani nie jest, ale według mnie to akceptowalna cena za zegarek z tej półki.

Ostatnio zmieniony przez Smok 2014-05-10, 23:31, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Smok, - tylko jak kupowałem swoją Moanę pacific chrono to dałem około 450 euro, do tego ma ceramiczny bezel i jakby niepatrzeć - chrono. Stąd prawie 600 euro wydaje mi się sporo.

:
Toteż napisałem, że tani nie jest, ale według mnie jest to cena jeszcze do zaakceptowania.

Słoniu Swoją Moanę chrono kupowałeś nową ? 450 euro wydaje mi się trochę mało jak za nowy zegarek hmmm

Ostatnio zmieniony przez Smok 2014-05-10, 23:50, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Słoniu napisał/a:
Smok, - tylko jak kupowałem swoją Moanę pacific chrono to dałem około 450 euro, do tego ma ceramiczny bezel i jakby niepatrzeć - chrono. Stąd prawie 600 euro wydaje mi się sporo.


Dokładnie, przeginają fest i do tego odcinanie kuponów, z miejsca poleciałbym po chwilówkę i wziął twoje chrono za 450 EUR. Cały czas wqrwia mnie ten wytarty bezel w "PacyfikuPro"


Ostatnio zmieniony przez Toyota 2014-05-10, 23:53, w całości zmieniany 3 razy
:
Smok napisał/a:
Słoniu Swoją Moanę chrono kupowałeś nową ? 450 euro wydaje mi się trochę mało jak za nowy zegarek hmmm


Kupowałem nową - miałem rabat 10% dla forumowiczów - cena moim zdaniem wyjątkowo adekwatna do jakości produktu :) BTW - jest to jeden z moich ulubionych zegarków


Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2014-05-10, 23:57, w całości zmieniany 2 razy
:
To naprawdę dobra cena :!:
Przez pewien czas nie siedziałem w temacie zegarków, tak więc niektóre nowości i wydarzenia w branży mnie ominęły. W każdym razie nadrabiam zaległości :))

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Nie mogli tak od razu z ceramikiem :głową w mur:


:
Świetne sa Magretki, zwłaszcza taką szarą jak lezy na bazarku bym przygarnął, alez cenami trochę za grubo poszli jak dla mnie :/

Ostatnio zmieniony przez Machu 2014-05-11, 15:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Sam nowy projekt podoba mi się tak sobie, ale fajnie, że Magrette wreszcie uderza w normalny rozmiar ;) , oby tak dalej, bo takie np. Reggattare to IMO absolutne małe mistrzostwo świata, ale jednak te masywne 44mm zawsze mnie od niego skutecznie odstraszały.

Ostatnio zmieniony przez Prof. Avenarius 2014-05-11, 19:41, w całości zmieniany 1 raz
keep cool but care
:
Gościu pociachał torebkę od "Luwitona" na paski :))


Ostatnio zmieniony przez Toyota 2014-07-25, 08:35, w całości zmieniany 1 raz
:
hop :)

:
Ciech, dzięki pifko

Takie o to to Dual Time






Ostatnio zmieniony przez Toyota 2014-07-25, 08:51, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.