Nowe nabytki Vintage.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Trochę imprezowałem ;) .
Ale coś takiego wpadło, dziś tylko od "dupki" strony (i tak mało co widać):

Antisocial and faceless...
:
G-uhr w dosyć opłakanym stanie,ale za to z legendarną urofą 58 i z bardzo fajnym patentem






A tu jako ciekawostka werk z którego Niemcy żywcem zerżnęli

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Spam
[Usunięty]
:
...graty nabytków pifko

:
Łooo, patent ze "sezamie otwórz się" jest zajeb*sty, jeszcze nie widziałem czegoś takiego. Gratulacje!

pozdrawiam
Narfas

:
Alfons Kotowski w nowej odsłonie
http://allegro.pl/show_item.php?item=4382545430
Po tym, jak Spam pokazał zegarek, gdzie po nazwisku byli konspiracyjny dowódca i wódz naczelny na jednym deklu uznałem, że nasza konspiracja tak miała.... no to, że wrócił, klikłem.... :oops:

Najwyżej drogooooo przepłaciłem za Glicynę dh.
Poprzedni wygrywający z uwagi na minusowe konto "komentarzy" został usunięty z Allegro - widać jakiś niepoważny gość. Wniosek, że to nie z powodu zegarka nie doszło do transakcji.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
zabuliłeś ostro hmmm

graty wlk pifko

:
Wiem, zwłaszcza, że ostatnio ceny dh rzeczywiście coś spadły :( Ale jak się obrało kierunek, trzeba go realizować.... Najwyżej zrobię trochę remanentu, przy okazji odzyskam część funduszy. Nawet jeśli historia z A. Kotowskim to bujda, to tak czy siak zegarek będzie do kompletu z nagrodówkami Doxa i Movado, tyle, że tamte są ciut powojenne.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
To poszalałeś :) ... ale z drugiej strony jest wyjątkowy, pobudza wyobraźnię i pasuje jak ulał do Twojego zbioru ... zakładam oczywiście, że uznałeś ten grawer za autentyczny.

Sam nie potrafię go ocenić ... czekam zatem na wrażenia bezpośrednie.

A historia Kotowskiego, to osobna sprawa ... moim zdaniem mniej istotna ... pewnie niemożliwa do zweryfikowania.

Obyś nie był rozczarowany. pifko

Spam
[Usunięty]
:
Winter... pifko

:
Dzisiaj wróciła od majstra,jest szmoc :)

ps
Może ktoś bardziej bywały doradzi jaki pasek dobrać?Myślę o bordowej jaszczurce hmmm

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Maras68
[Usunięty]
:
Zegarek piękny BURAN, szczere graty wielkie pifko

pasek zamów u AndrzejaGP, ciemny brąz w prostym stylu wojskowym z niewielkim przeszyciem...

zerknij post 139, paski brązowe:

http://www.czwarty-wymiar...r=asc&start=135

np. taki:


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-07-02, 12:05, w całości zmieniany 2 razy
:
.........ja ją widzę z nato khaki............ale ja tak już większość zegarków widzę :D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Zwykły czarny pasek. Cienki. Alfa na przykład.

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
buran napisał/a:
Myślę o bordowej jaszczurce


hmmm ... o takie rzeczy, to na salonach musisz zapytać ... ;) :)
Smaczki ma na tarczy ta łamaga ... indeksy super ... podoba mi się coraz bardziej ... niestety. pifko

Maras68
[Usunięty]
:
BURAN - to chyba Twój "Graal" co nie :?:

pifko

zegarek mały i delikatny, więc faktycznie pasek cieniutki taki a la elegant...

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-07-02, 16:50, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.