No kuwa, dżiszok znów
Odpowiedz do tematu

:
Elix, nie chciałem Cie obrażać :) Tylko Tomek tak często nie będzie go nosił a te kolory najgorzej nie wyglądają :) A bezel i pasek jak pisałem do kupienia w cenie pewnie 100 zł :) A Ty już 2 lata temu miałeś GW-9400 ?? A one nie są gdzieś od roku dopiero ??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, ja tylko żartowałem z tym obrażaniem :twisted:

A ten model g-shoca wychodził, tylko nie miał Multiband 6. Tylko wersja z solarem :)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Człowiek cały czas się uczy :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nosił będę intensywnie przez 2 tygodnie urlopu :))
Ale to już postanowione, chcę czerwonego, z negatywem i elektrownią atomową ;)
Tylko nadal mam problem którego hmmm
Tym razem nie kliknąłem jeszcze, choć faktycznie silnie zdecydowany byłem na początku na GW-7900, a teraz juz nie wiem, ten Riseman faktycznie fajny, tylko skąd wytrzasnąć czerwonego, znaczy widziałem na zatoce czerwone ubranko dla niego, ale wtedy znacznie wyjdzie cenowo poza akceptowalny zakres...
Ech ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, o ubranko trzeba by napisać do zibi a kupić używkę :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, muszę Cię przeprosić. To nie był rangeman, a GW9300 Mudman :oops:
Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Gwoli wytłumaczenia, to wszystko przez ten kompas.
Nie pamiętałem modelu, i przeglądając modele w necie pomyliłem z rangemanem ...

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Elix, nie gniewam się :)

A co do negatywów to miałem jeden dzień GR-8900



Wydał mi się za mały i strasznie ciemny wyświetlacz i podświetlenie. A po prawej mój GDF znaczy katiusza :) Jakby miał WC i TS to zegar byłby miazga :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
goTomek napisał/a:
A jak dużą masz łapę? ;)


raczej łapkę :D tak ze 17 będzie, ale skocz najlepiej do jakiegoś TT i przymierz, ja przed zakupem też się obawiałem że będzie mocno za duży, a jak przymierzyłem to uważam że jest okej ;)

Ostatnio zmieniony przez Charlie 2014-06-20, 14:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Kupuj G-9330A - w razie jakby co to sobie dokupisz gadżety (bezel i pasek) i przerobisz na g-9300

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
kornel91 napisał/a:
Elix, nie gniewam się :)

A co do negatywów to miałem jeden dzień GR-8900

Obrazek

Wydał mi się za mały i strasznie ciemny wyświetlacz i podświetlenie. A po prawej mój GDF znaczy katiusza :) Jakby miał WC i TS to zegar byłby miazga :)



Ja z negatywów posiadałem jeszcze GD-100-1BER.





Niestety, zupełnie do mnie nie przemawiał na żywo.
Zakupiłem go pod wpływem impulsu i dobrze zrobionego zdjęcia :))
Teraz cieszy swoją obecnością, któregoś z naszych forumowych kolegów.


Jeśli chodzi o GR-8900, to zupełnie nie moja bajka.
Natomiast GDF, podoba mi się. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie ta wersja :




Generalnie natywnym wyświetlaczom, nie mówię nie. Mają swój urok.
Natomiast jeśli chodzi o g-shocki w kolorze innym niż klasyczna czerń, lub odcień szarości - mówię stanowczo NIE nono



Tomku, co się będziesz rozmieniał na drobne. Adoptuj całą rodzinkę :złośliwiec: :twisted:



W szczególności zwracam uwagę na tego zawodnika :


Cena niestety mocno odstaje od założonego budżetu, ale ... :D


Swoją drogą, to świetnie jeszcze wygląda GD-200 w wersji z natywnym wyświetlaczem :


"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Daito napisał/a:
Kupuj G-9330A - w razie jakby co to sobie dokupisz gadżety (bezel i pasek) i przerobisz na g-9300


pifko

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
kornel91 napisał/a:
Napisz do olka bo on sprzedawał GW-7900

Juz dawno nie ma :głową w mur: a patrzyłem i cena była fajna, ale wtedy jeszcze nie spodziewałem się, że mnie najdzie :twisted:
Nic to, ide do TT se poprzymierzać różne i zobaczyć jak to leży

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
http://gshock-online.ru/i...nformation_id=8
tu masz przegląd różnych kolorów

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
GW-M5630A-4ER, bier i nie pyskuj pifko

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Dałem głos na "inny".
Wszystko jedno jaki byle nie czerwony ani różowy, jakoś nie potrafię wyobrazić sobie siebie z takim zegarkiem na łapie.
Czarny, szary, granatowy, zielony, pomaranczowy czy żółty nawet, tyle jest fajnych kolorków ale czerwony... facepalm
Ale ja się nie znam :roll:

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-06-20, 21:20, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.