Pasek do Zodiaca
Odpowiedz do tematu

: Pasek do Zodiaca
Mam takiego staruszka, pasek przy nim nie podoba mi się, a i tak jest za krótki.
Pomożecie ? 20mm w uszach.


:
..............hand made mu czarnego dać z zielonym (ciemnozielonym) przeszyciem ;)
..............albo łoligatora jakiegoś, vintage

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
czarny może i by był dobry hmmm , ale z szyciem?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, pattini ten:

http://www.pattini.pl/ind...-zegarka-mod-61

Złoto zielone szycie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Jacobi, pattini ten:

http://www.pattini.pl/ind...-zegarka-mod-61

Złoto zielone szycie :)


hmmm czyli brązowy, a gdzie widzisz w opcji dodatkowej złote szycie i koperta nie jest złota ...

:
Jacobi o vintage takim myślałem, zwężanym..................to chyba Spinnera dzieło hmmm

albo taki

lub Przemka, tylko,ze czarne z zielonym szyciem

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2014-06-04, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
dzięki kumotry prześpię się z tematem pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Strusie są od Spinnera, pierwszy jest od dawna u mnie :)

:
Jacobi, Slawku mam oryginalny pasek od Bstorego. Dla mnie jest zbyt dlugi, xxl. Delikatny, brazowy. W piatek przyniose Ci do przymiarki ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Dobrze przynieś..

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
To mialo pojsc jako pw:))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
..............ogólnie rzecz biorąc to obciach w takim brzydkim zegarku chodzić, więc mogę podać adres i uwolnić od koszmaru ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy napisał/a:
..............ogólnie rzecz biorąc to obciach w takim brzydkim zegarku chodzić, więc mogę podać adres i uwolnić od koszmaru ;)


Jimmy tak jest koszmarny że po nocy mi się śni i budzę się zlany potem :głową w mur:
pifko

:
Jacobi napisał/a:
jimmy napisał/a:
..............ogólnie rzecz biorąc to obciach w takim brzydkim zegarku chodzić, więc mogę podać adres i uwolnić od koszmaru ;)


Jimmy tak jest koszmarny że po nocy mi się śni i budzę się zlany potem :głową w mur:
pifko


:D
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Sławek poproś Przemka, ma taką starą, jakby zamszową skórkę, ciemny brąz wpadający w zgniłą zieleń. Cienki, długi, niedzielony.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.