Odsyłać czy naprawiać?
Odpowiedz do tematu

: Odsyłać czy naprawiać?
Napisałem w nieOK http://www.czwarty-wymiar...p=792523#792523 , ale sie powtórzę tu ;)

Mechanizm Seiko 4R36, wszystko pięknie sie nakręca, koronka w odpowiednim położeniu nakręca, w innym zmienia datę i przestawia wskazówki, wahnik też ładnie sie kręci, ale niestety balans stoi, po mocnym potrząśnięciu na kilka sekund niby rusza, ale zaraz się zatrzymuje, wskazówka sekundowa widać że próbuje drgać, ale nie rusza :głową w mur:
Macie jakiś pomysł co się mogło stać, czy zanieść do majstra, czy raczej odsyłać?
Zegarek dopiero dotarł, ale w sklepie (skywatches) jest juz out of stock, zresztą w innych też nie ma, są w UK ale juz zupełnie inne ceny, więc wolałbym nie odsyłać hmmm Co radzicie?
Może to jakiś drobiazg, wiem że na odległość to się nie da, ale może jakieś sugestie?

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Pytanie jest takie, czy masz zegarmajstra, który otworzył by go na tyle sprytnie, żeby nic nie uszkodzić i sprawdzić co nie działa i jaki koszt naprawy. Jeśli koszt wysyłki okaże się równoznaczny z naprawą, to bym naprawiał. Zresztą... znając życie i tak wyląduje na bazarku pifko

:
ALAMO, pifko
Abstrahując od cfaniactwa to i tak by nie wyszło bo Seiki maja numery seryjne ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Mówię ci - daj go komuś obejrzeć bo to może być jakaś transportowa pierdoła.

:
ALAMO napisał/a:
Mówię ci - daj go komuś obejrzeć bo to może być jakaś transportowa pierdoła.

Kiedy będziesz w Warszawie? :))

Wybiorę się do Janka na Tarchomin

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Jw bym w czawartek na Tarchomin sie przejechal, wiec jqk cos mozemy razem cool

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
W czwartek akurat chyba nie mogę hmmm ewentualnie ok. 17:30-18 najwcześniej, spróbuję jutro, rano zadzwonię i sie zorientuje co i jak

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, to daj znac smsem. Moze znajde czas ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
A nie jest tak że jak grzebie się w nieautoryzowanym serwisie to można stracić gwarancję?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Szymon
[Usunięty]
:
goTomek,
Janek to ostatnio na jakiś rejs popłynął, ale może już będzie. Jeśli chodzi o czwartek, to o 17:00 chyba juz nie zastaniecie go w pracowni - ale zawsze najlepiej zadzwonić.

Z tego co piszesz, to może być albo faktycznie jakaś pierdoła po transporcie, albo uszkodzony balans... W każdym razie gdzieś w okolicach balansu/wychwytu szukałbym problemu, bo skoro po potrząśnieciu rusza, to dalej raczej nic nie blokuje.

:
Sławek, no jest tak, dlatego chytry plan jest taki, żeby zajrzeć delikatnie i bez śladów, bo może faktycznie jakaś popierdółka ;)

Szymon, no właśnie nie rusza, wygląda jakby coś blokowało sekundową, próbuje lae nie rusza, a po potrząśnięciu balans przez moment się waha (sekunda dalej nie idzie) i przestaje, zresztą i tak sam nie będę szukał ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No i dupa, Janek w rejsie, będzie dopiero za tydzień :(
Jakieś namiary na innego sprawdzonego fachowca co nie zepsuje a potrafi stwierdzić co i jak?

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ja tez do janka sie musze wybrac; mi powiedzial, ze od poniedzialku bedzie.
Jedzie ktos moze do niego?

goTomek, jest serwis seiko w warszawie, ale oni drodzy sa.

beceen | ***** ***
:
goTomek, no chyba imiennik Janka z Górczewskiej da radę, tylko nie wiem jak u niego z terminami.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.