Wysyłkowy problem
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Mojego poganina wciaz nie widac.

Przechwytywanie by muchacho86, on Flickr

Przechwytywanie1 by muchacho86, on Flickr

Nie wiem co robic. W srode minie 45 dni od platnosci PP i nie bede mogl sie dopominac o zwrot kasy. Z drugiej strony glupio zakladac spor skoro przesylka jest w drodze :głową w mur:

:
A ja z Brytanii zamówiłem takie urządzenie do skracania kajdanów , 7 maja wysłane i nie ma, napisałem do gościa i wysłał drugie, kradną cholera czy co.... :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Witam, Panowie pytanie, czy paczka opuściła już lotnisko czy dalej leżakuje? Ostatni wpis na trackingu (chińskie krzaczki) to CAN China Poland PL.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez winklas22 2014-05-26, 14:16, w całości zmieniany 1 raz
:
muchacho_, sprawdź tracking, moja paczka wysłana 15-go dzisiaj dotarła do Kopenhagi. ;)

:
Moja RE...SE wysłana 17 właśnie dotarła do WER Warszawa ;)



Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Seven napisał/a:
muchacho_, sprawdź tracking, moja paczka wysłana 15-go dzisiaj dotarła do Kopenhagi. ;)


Nic :(

Jezeli do jutra sie nic nie zmieni to bede musial zalozyc sprawe w PayPalu bo to ostani dzien.

[ Dodano: 2014-05-26, 21:06 ]
Edyta:

Poinformwalem Henka, ze jutro zaloze sprawe na PayPalu. Zobaczymy co odpowie, do tej pory dosc szybko reagowal na maile.

:
:)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
:) hop

:
Dzieki ;)

Chcialem podzielic sie moja historia z zakupu Poganina od Dajiwatch i pochwalic ich customer service.

13 kwietnia zamowilem i oplacilem tytulowego Poganina i kilka dnia pozniej dostalem numer do trackingu.
Do 22 kwietnia tracking nic nie wskazywal, wiec napisalem do sprzedawcy zeby to sprawdzil. Szybko dostalem odpowiedz, ze przesylka zostala zatrzymana na odprawie ze wzgledu na baterie. Dajiwatch obiecal wyslac zegarek inna droga.

25 kwietnia dostalem nowy numer przesylki, tym razem ze szwedzkiej poczty. Najpierw paczka lezala dosc dlugo w Singapurze, az w koncu opuscila go 12 maja.

Niestety od tamego czasu cisza. Nikt nic nie wie. Pytalem na poczcie, dzownilem do WERu, sprzedawca uspokajal i prosil o cierpliwosc. Tymczasem minelo prawie 45 dni od platnosci PayPal, wiec moj okres ochrony dobiegal konca.

Poinformowalem o tym sprzedawce i otworzylem spor na PayPalu zeby przedluzyc czac ochrony o kolejne 20 dni. Daji byl bardzo wyrozumialy i przyznal mi racje. Obaj opisalismy wszystko na PP, pelna kultura.

Niestety zegarka nadal nie bylo widac. Wczoraj stwierdzilem, ze dalsze czekanie nie ma juz sensu i napisalem do sprzedawcy, ze przesylki nadal nie dostalem. Natychmiast dostalem zwrot kasy i ustalismy, ze jezeli zegarek jednak by do mnie trafil to oddam mu pieniadze pifko

Podsumowujac, jestem troche rozczarowany, ze zegarek do mnie nie trafil i cala sprawa ciagnela sie prawie dwa miesiace. Z drugiej strony jest pod wrazeniem jakosci obslugi klienta ze strony Dajiwatch. Gosciu jest bardzo komunikatywny, bardzo szybko odpisuje na maile, jest uprzejmy i widac, ze mu zalezy. Oczywiscie to wszystko okraszone jest strasznie kaleczona angielszczyzna, ale nie mozna miec wszystkiego :))

:
no to w sumie raczej ok! pifko

Skate or die!
:
Też złego słowa o Dajiwatch nie dam powiedzieć, jak dla mnie najlepszy z Majfriendów. Na maile odpowiada bardzo szybko, jeśli pojawią się jakieś problem to nie stara się ich unikać tylko pomóc. Zawsze pamięta, żeby poinformować o wysłanej przesyłce i podać tracking number. Ostatnio dogadałem się z nim, że dorzuci mi nowy wałek do wysyłki i oczywiście w paczce był :)
Coś od niego na pewno jeszcze zamówię :)

:
Zwroty akcji jak w klanie normalnie. Wracam dzis z pracy a w skrzynce awizo, poszedlem na poczte, a tam:

Pagani by muchacho86, on Flickr

:popcorn:

:
Edit: Zwracam honor dla ParnisWatcha, niby kontakt wolny, jakieś zamieszanie mają, ale jednak przyszło więc jest OK.

Ostatnio zmieniony przez Strzała 2014-06-12, 11:51, w całości zmieniany 1 raz
:
Planuję złożyć reklamację w poczcie za niedostarczoną przesyłkę (ogniwa do bransy) i w formularzu online zauważyłem opcję: żądam odszkodowania w wysokości...
Co tu wpisać? hmmm
List wysłałem poleconym 22.05, traking urywa się 28.05 we Francji.
List nie był wysłany jako wartościowy, bez ubezpieczenia i deklaracji wartości.

Czy są jakieś ogólne kwoty odszkodowań ?
Nie wiem zupełnie jak to ugryźć...

Skate or die!
:
prezesso, to jest jakaś wielokrotność opłaty za wysyłkę, nie spodziewaj się zbyt dużej kwoty ..

Sprawdzałeś w Regulaminie?

A to to już miszczostwo :D :D :D

Cytat:
Termin udzielenia odpowiedzi nie może przekroczyć 3 miesięcy licząc od dnia złożenia reklamacji.


facepalm facepalm

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.