Lata 40/50
Odpowiedz do tematu

:


z filmu; "Duże złe wilki"

Maras68
[Usunięty]
:
:shock: :D Wojciechu to ty tak z nami twymi druhami :?: :D

:
Rozumien, że się zdecydowałeś wziąć i teraz straszysz ewentualnych konkurentów, żeby odpedzić ich od zegarka! Brawo!
Jak powiedział tow. Breżniew w kawale z PRL:
"I za to Cię lubię Edek, za to Cię lubię!" :D

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2014-05-23, 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen napisał/a:
i teraz straszysz ewentualnych konkurentów, żeby odpedzić ich od zegarka! Brawo!


... a co innego mi pozostało. :))

:
Woj_Woj napisał/a:
Obrazek

z filmu; "Duże złe wilki"


I tak oto narodził sie nowy mem forumowy: "bedę walczył!!!!" :))

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Maras68
[Usunięty]
:
WOJCIECHU - zostaw REVUE w spokoju :twisted: :D





[ Dodano: 2014-05-23, 16:09 ]
przykładowa kostka revue:

http://www.ebay.com/itm/R...=item417ff45749

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-05-23, 16:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Woj_Woj napisał/a:
Wintergreen

... się zobaczy ... ale teraz, to czarno to widzę. :(

Szczególnie, że ...

... po bardzo owocnych konsultacjach i dzięki nieocenionemu wsparciu burana ...
pifko

... taką "damkę" z niemieckiego zagłębia zakupiłem ... a buran nawet nie pisnął słowa, że może by mu pasowała do zestawu. :))


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oznaczenie rozpoznane jako ... Rodi & Wienenberger z Pforzheim.

By nie było, że damka ... resztki słoneczka ... a paseczek będzie w tym stylu. :))

Obrazek

Obrazek

Na bogato ... stan; Noszona Od Święta (NOŚ) :D

Ja bym jednak wrzucił na pasek bez podkładki. No ale ja go odpuściłem, więc moja strata ;)

Ostatnio zmieniony przez hrabia 2014-05-23, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
Maras68
[Usunięty]
:
nie tylko zbieram ale i noszę...

słuszny rozmiar - 38 mm z koronką :))


Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-05-24, 07:49, w całości zmieniany 2 razy
:
Woj_Woj napisał/a:
Mogę przyjąć tytuł ... Młodszy Kulekcjoner Revue :D

A co powiesz o tym http://watch-wiki.org/ind...9_Werkseite.jpg to faktycznie ich werk,czy znowu coś pokręcili?Bo jeśli tak to fajnie bo mam zegarek no name z takim werkiem.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
A co powiesz o tym


A zatem powiem że ... Revue 69 to ... .... bladego pojęcia nie mam. :))

... ale zapadka fikuśna :D ... a Sola to marka Revue.

:
buran napisał/a:
Woj_Woj napisał/a:
Mogę przyjąć tytuł ... Młodszy Kulekcjoner Revue :D

A co powiesz o tym http://watch-wiki.org/ind...9_Werkseite.jpg to faktycznie ich werk,czy znowu coś pokręcili?Bo jeśli tak to fajnie bo mam zegarek no name z takim werkiem.


Może to pomoże. Werk z drugiej strony wygląda bardzo charakterystycznie.



Obrazek pochodzi z właśnie nabytej książeczki, która ma szansę stać się moim najlepszym przyjacielem.

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2014-05-24, 20:57, w całości zmieniany 1 raz
:
No i wszystko jasne,dzięki!
ps
A co to za tajemna xięga?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
No i wszystko jasne,dzięki!
ps
A co to za tajemna xięga?

Flume-Kleinuhr-Schlüssel K1. Więcej w wątku Nowe nabytki vintage. :)
pozdrawiam
Narfas

:
Dotarły paseczki ... made in GDR. :D

Miałem nadzieję, że do moich maluszków się nadadzą ... zapowiadane 20mm, to w realu 18mm ... a jak widać w 16mm, choć z pewnym trudem, da się wcisnąć. :)

Na moje, głównie szufladowe potrzeby, są jak znalazł. :))


:
Do mnie też dotarły, ale nie zakładałem ich jeszcze na nic. Też po cichu liczyłem, że da się je wcisnąć na węższe uszy. Choć na opakowaniu jest napisane 20mm to po sprawdzeniu linijką te z podkładkami są węższe (jak się trafi 18-19mm) a te bez tak nie do końca mają 19-20. Przy czym te z podkładkami są wyraźnie porządniejsze - grubsze bo z jakimś niedużym, ale wypełnieniem i szyte na krawędziach. Te bez podkładek to dwie warstwy sklejonej skóry z tłoczeniem po brzegach. Ogółem za te pieniądze mogą być. Ale te z podkładkami mają zdecydowanie jeszcze lepszy stosunek cena/jakość.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.