wersja kolorystyczna
Odpowiedz do tematu

:
gryson, jak stormtrooper :)

:
Na żywo wygląda o niebo lepiej, JEST MOC ze mną ;)

:
gryson, tylko on trochę mały :(

Może nie sama koperta ale tarcza i cyferki. Miałem i odesłałem tu GR-8900 z moim GDF-100



Bierz Gw-7900

http://allegro.pl/zegarek...4178846178.html

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mój taki mały nie jest, a tarcza i cyferki w sam raz, ale to wg mego gustu.
Ja tylko zagłosowałem na biały, bo był do wyboru spośród pokazanych, bo to też jest fajna alternatywa.
Sam mam (na razie) tylko jedno "g", i to właśnie białe, taki wariat na lato ;)
Ale zamiast kupować kolejne dokupię chyba tylko czarną kopertę, przełożę i będę miał dwa zegarki w jednym, zależnie od upodobań ;)

:
gryson, to dobry pomysł kupić drugi bezel :) Jest taka Pani w zibi tylko sobie śrubki dokup od razu :) Ja do swojej czerwonki zbieram się żeby kupić na wymianę za jakiś czas :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
No dokładnie, kupowałem białego od razu z takim założeniem, że dokupię czarny bezel/kopertę i pasek biały. Z tej pandy będę więc mógł zrobić całego białego, szturmowca i całego czarnego oraz odwróconą pandę ;) A to wszystko mając jedynie dodatkowy bezel i pasek ;) I jak tu nie lubić gieszokuf ;)

:
...te są fajne

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ten GW-7900RD-4ER jest zarąbisty i takiego bierz :)) Kolorek na żywo wygląda nieziemsko.
Sam mam go od dłuższego czasu na oku i na pewno kiedyś nabędę go.
Miałem G-7900A-7ER i wspaniale układał się na łapie, skrzydełka są rewelacyjne :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
właśnie tego zamówiłem tzn red:)

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
i brawo ten pan pifko czerwony najciekawszy :)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
olek napisał/a:
właśnie tego zamówiłem tzn red:)


plask
Taki fajny zegar, co się stało?

:
olek, na kolorach się nie znam :( , więc pierwszy z lewej. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.