Creation Watches
Odpowiedz do tematu

: Creation Watches
Mam pytanko, czy ktoś z Was kupował u nich ? Faktycznie tylko DHL wchodzi w grę?

:
Nie, ale trzeba im kilka maili wysłać, że zwykła poczta i dokładnie upewnić się, że zrozumieli. A to i tak loteria, bo potrafią potwierdzić a i tak zrobią po swojemu. Ja już tam nie kupuję.

:
Thx!

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
To ja mam odmienne, pozytywne doświadczenia.kilka razy tam kupowałem i tylko za pierwszym razem zapłaciłem frycowe, bo nie wiedziałem ;)
I nie pisałem kilku maili, wystarczyło zaznaczyć że wysyłka zwykła pocztą i tak też wysłali

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Chcę zamówić dla kolegi orienta z creation watches, bo z tej strony wychodzi najtaniej i mam pytanie, czy wysyłają zegarek z pudełkiem czy bez?

Ktoś zamawiał coś u nich ostatnio? Obyło sie bez cła? Bo nawet jeśli mozna wybrać przesyłke typu registered airmail to jak wyślą zegarek w pudle to pewnie trafi do oclenia. Dobrze myślę?

:
Zamawiał, można bez, trzeba łopatologicznie tłumaczyć, że ma być register a nie fedex.
Bo chcą uparcie klientowi zrobić dobrze i kurierkiem podesłać...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Czasami ten kurier nie taki zły. :głową w mur:

:
Do mnie orienta przysłali gratis kurierem - z wszystkimi przyjemnościami, które temu towarzyszą ;) . To co trzeba podkreślić - zegar był u mnie w 4 dni!

:
Słoniu, jaki koszt tych przyjemności?

Czyli zaznaczyć ze maja wyslać registered airmal i bez pudła? Kurde, jak bym zamawiał dla siebie to jeszcze pal go licho te cło, ale kumpla bym nie chciał wkopać.

:
LukasVanElvis napisał/a:
Czyli zaznaczyć ze maja wyslać registered airmal i bez pudła?

Zaznaczyć i upewnić się mailowo, że zrozumieli .. :złośliwiec: I to ze dwa razy.

:
Demonizujesz cool
Może ja jakoś wyraźniej mówiłem :D ale wystarczyło raz napisać, a raz to nawet wcale nie przypominałem, po prostu zaznaczyłem registered i tak przyszło. Z pudłem :)
Tylko że trzeba uważnie, bo domyślnie jest faktycznie FedEX.
No i nalezy mieć z tyłu głowy, że rezygnacja z kuriera wcale nie oznacza automatycznie niższych opłat ;) zawsze na dwoje babka ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.