Pasek do zegarka
Odpowiedz do tematu

: Pasek do zegarka
Witam.

Mam szarego big pilota od Parnisa i ohydny wyrób paskowy, taki jak na zdjęciu, ale czarny. Myślę nad jakimś nowym paskiem w cenie do 60zł niestety. Macie jakiś pomysł na konkretny model, tudzież coś wam wpadło w oko też pod kolor? Pasek jest na 24mm.

Ostatnio zmieniony przez nikroy 2014-02-24, 15:53, w całości zmieniany 1 raz
:
pattini?

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Potraficie może coś powiedzieć o takim pasku nato: http://watchtime24.pl/product/406 ?
Miał ktoś styczność z paskami od tego sprzedawcy? Nie oczekuję cudów, tak jak pisałem wyżej, szukam po prostu zmiany. Tylko też nie chcę kupić totalnego badziewia, zrozumiałe.

:
nikroy, kupiłem od niego nato żółto niebieskie. Myślę, że za tą cenę daje rade.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Bierz coś od chłopaków - efekt będzie nie do porównania. Pilot jest wdzięczny do paskowania bo 24mm w uszach daje niezłe pole do popisu. Z tańszych tak jak mówili - pattini też zły nie jest - przykładowo mój aviatorek na patiniaku

:
Celuję w pattini, bo to półka cenowa dla mnie przystępna po prostu. Jak pojawi się trochę luzu, pewnie rozglądnę się za jakimś bardziej wyjątkowym paskiem, wykonanym przez kogoś stąd. ;) Z tego co widziałem - warto.
Na razie jednak lecę w nato. Zobaczymy jak to będzie na Parniaku wyglądało.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.