relumowane będzie!
Odpowiedz do tematu

:
hop :)

:
Taka sweet focia mi się znalazła:


Segoy
Szymon
[Usunięty]
:
Segoy,
Fajowa :) A masz jakieś fotki z barwiona lumą? Bo rozumiem ze taka świeci słabiej hmmm
Robiłeś takie coś (jeśli dobrze kojarze to chyba kiedyś wspominałeś)

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2014-01-20, 23:25, w całości zmieniany 1 raz
:
http://www.czwarty-wymiar...p=727524#727524

Kilka stron wstecz. Ostatnio do hegemonowego panuraja byla barwiona.

[ Dodano: 2014-01-24, 10:26 ]
Kilka fotek z przebiegu terapii panny marianny mistrza Fixxera

Before:



After:



Before:



After:



Before:



After:



:P

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2014-01-24, 10:53, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
Mistrzem to Ty jesteś Segoy! pifko

Najlepiej!!!!!!! I nocna lampka już nie potrzebna :))
Już się nie mogę doczekać.

:
Segoy, Czym mieszasz lumę? Ja zakupiłem właśnie niebieską z allegro + Humbrol Satin Cote(lakier bezbarwny) i coś ten lakier lipny, bo zamiast mieszaniny to robie się taka kaszka :(

:
Proponuje sprobowac jakikolwiek werniks akrylowy na poczatek. Odwiedz sklep dla plasykow lub jakis modelarski. Dobrze sie sptawdzaja lakiery wodne do decoupage (cokolwiek to jest). Sa matowe, satynowe, z polyskiem. Ja nie mam jednego bindera do wszystkiego. Stosuje rozne w zaleznisci od potrzeb. I caly czas szukam... :)

Ostatnio zmieniony przez Segoy 2014-03-01, 23:58, w całości zmieniany 1 raz
Segoy
:
cool

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Doleciała biała luma z Australii cool
To znaczy w świetle dziennym biała, a świeci na jasno-zielono. Tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany lumowaniem na biało to zapraszam :)




Segoy
:
Ta biała luma bardzo mnie zaintrygowała, ciekaw jestem jak to w Marynie będzie wyglądać.
Segoy ta biała świeci tak samo intensywnie jak ta niebieska z fotki.


:
Biała jest trochę słabsza. Ale jak na białą to jest naprawdę niezła.
Ale akurat w marynach to moim zdaniem lepiej wygląda jasnozielona. Tak jak na zdjęciach poniżej w marynie Fixxxera.
Biała bardzo dobrze wygląda w radiomarynie.

Segoy
:
Segoy, tak się zastanawiam czy możliwe by było zrobienie bezela w Barbosie Robur. usunięcie tej farby i wypełnienie lumą? Tak jak jest to w Otago, bardzo podobają mi się świecące bezele i to byłby kolejny powód aby zegar przesunął się wyżej na wishliście.

:
+1, ja byłbym chętny

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
:
blaise, możliwe jest, ale czy to rzeczywiście będzie dobrze wyglądać? Białe indeksy na bezelu zamiast czarnych? Nie wiem. Ale te kropeczki co są między indeksami to spokojnie możnaby wypełnić żeby świeciły.

A tymczasem - robota dla jerrego. Morska luma fajowo świeci. Została już końcóweczka, jakieś 2-3 maryny i koniec. Chwilowo niestety niedostępna. :( Także spieszyć się jeśli ktoś chętny ;)






Segoy
:
Też się zastanawiałem ale rzuciłem okiem na Otago i wg mnie w Roburze też nie będzie źle.

Na razie chcę się nim nacieszyć w obecnej postaci a później chętnie udostępnię pacjenta do eksperymentów :)

Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.