Parnis SEA DWELLER
Odpowiedz do tematu

:
ICE, problem jest takiej natury, ze zegarmistrze nie chca serwisowac takich zegarków.
BTW napisz nam jakie $$$ chcesz wydac i może znajdziemy cos co Ci dobrze zrobi :)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
napisz nam jakie $$$ chcesz wydac

Jak zawsze - jak najmniejsze :)) .
Ale na poważnie, to chodzi mi konkretnie o ww model Parnisa (wymiary/waga/wzornictwo), ale tak jak pisałem wcześniej - chciałbym, żeby był jak najbardziej funkcjonalny (nie ściągam zegarka praktycznie wcale, również podczas pływania i dlatego zależy mi na jego WR), dodatkowo, chciałbym zindywidualizować tarczę - ale to będzie oddzielny temat ;) , dlatego najlepszy będzie Parnis bez napisu. Wiem, że pytanie o dostępność części może wydawać się banalne, ale ostatnio skończyłem "własny" zegarek którego zrobienie zajęło mi trzy lata, głównie z powodu trudno dostępnych części :głową w mur: (z pewnością również dlatego, że nie wiedziałem gdzie szukać).

Ostatnio zmieniony przez ICE 2013-10-30, 22:20, w całości zmieniany 1 raz
:
To ja trochę odkopię :twisted:
Czy ten Seadweller od parnisa to ma standardowy wymiar tarczy? Chodzi mi głównie o możliwość zakupu innej tarczy... :popcorn:

Wedle tego co znalałem na stronie helenarou to obie tarcze mają po 29mm, prawda to Panowie?

Ostatnio zmieniony przez qbapiasek 2014-01-15, 21:36, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.