...gdzie trzymasz swoje dziady?
Odpowiedz do tematu

: ...gdzie trzymasz swoje dziady?
W różnych miejscach przechowujemy swoje skarby, od wiadra zaczynając na piecu kaflowym kończąc ;)
Jakiś czas temu otrzymałem skrzynkę po amunicji, która była własnością teścia, wojskowym posagiem...............................................postanowiłem zaadoptować ją jako dom dla wojów.
Niektóre z elementów trzeba było zastąpić nowymi i nadać domkowi „mój” wymyślony wygląd.
Zaprzyjaźniony stolarz dorobił brakujące elementy (wkładkę wewnętrzną, wieko) i pomógł wytworzyć bejcę o określonej specyfice. Skrzynka przez zastosowanie owej bejcy idealnie wpisuje się w styl VINTAGE. Dla podkreślenia „starości” okucia zostały postarzone, a parciane uchwyty wymienione na skórę z odzysku.
Środek to kaseta z przegrodami oraz podkład (sklejka + pianka dla nurków obciągnięta naturalną bawełną).






Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Naprawdę dziadoska skrzynia Jimmy :)) ;) pifko
A co trzymasz w w tej dużej pod nią :?:

Edit

Większe zegarki, czy więcej zegarków ;)

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2014-01-04, 13:53, w całości zmieniany 1 raz
:
...dzięki pifko
...a duża skrzynia to kufer posagowy, który czeka na renowacje....taki wymysł żony :D
edit: nie mam wiadra, wiec.......................... :))

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2014-01-04, 13:56, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy,

Styl frontowo-okopowy w 100% ... bardzo oryginalny pomysł. :)

pifko

jimmy napisał/a:
...a duża skrzynia to kufer posagowy, który czeka na renowacje....taki wymysł żony
edit: nie mam wiadra, wiec..........................


Tam jimmy trzyma pozostałe zegarki ... i te następne, które w drodze i planach. ;) :))

Maras68
[Usunięty]
:
Woj_Woj napisał/a:
jimmy,

Styl frontowo-okopowy w 100% ... bardzo oryginalny pomysł. :)

pifko

jimmy napisał/a:
...a duża skrzynia to kufer posagowy, który czeka na renowacje....taki wymysł żony
edit: nie mam wiadra, wiec..........................


Tam jimmy trzyma pozostałe zegarki ... i te następne, które w drodze i planach. ;) :))


skrzynia fantastyczna, doskonały projekt własny wpisujący się w styl Vintage-Military,
masz pretekst by uzupełnić pozostałe wolne miejsce wojakami...

świetny amunicyjny klimat z frontu... :))

Bravo ten Pan pifko

:
Jimmy lakier do drewna bezbarwny i potem papier ścierny i jedziesz... Jakiś czas temu też zakupiłem z "alledrogo" taką skrzynie jestem na etapie robienia przegródek...

Jednym słowem Brawo

:
Dzięki Panowie pifko
...lakier akrylowy dany.........................nie widać ;)
....teraz w planach większa skrzynka, a raczej komoda.....już taką jedną wypatrzyłem w zaprzyjaźnionym antykwariacie, ale na dzień dzisiejszy cena zaporowa, jak na parę starych desek.
Pozdrawiam

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Zobacz na alegro lub koszary.pl - tam mają szwedzkie fajnie vintage skrzynie cena jest okey...
Sorry ale lakieru nie widać :P

:
MirekArican napisał/a:
Zobacz na alegro lub koszary.pl - tam mają szwedzkie fajnie vintage skrzynie cena jest okey...
Sorry ale lakieru nie widać :P


...dzięki pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Spam
[Usunięty]
:
...no... dziadoska skrzynia to to jest :)) graty pomysłu na adaptację pifko

jimmy napisał/a:
...a duża skrzynia to kufer posagowy, który czeka na renowacje....taki wymysł żony :D


...tak... tak... kuj żelazo póki gorące... trzeba podtrzymywać vintage zapędy małżonki... to może na przyszłość zaowocować stukrotnie :))

pifko

:
...z vintage to ona tylko perły lubi ;) i kufry ...chyba chce mnie , w którym pochować :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ładna krzynka :)

:
...dzięki pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
...mieści max 8 cykaczy :D
...komoda na dziady w planach ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.