relumowane będzie!
Odpowiedz do tematu

:
Grizzly napisał/a:
Segoy pełna profeska.


Fakt - wyszło super.

Jeszcze tylko osadzić mechanizm, założyć pasek i będzie piękny efekt współpracy forumowej ;-)
pifko

Spam
[Usunięty]
:
...świeci pifko

:
Jak patrzę na efekty to aż mnie kusi, żeby moją mariannę do miszcza lumy wysłać na tjuning.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
rmaya, zapraszam :)

Segoy
:
hop :)

:
Kto powiedział, że maryny słabo świecą? cool






Segoy
:
Segoy, ta świeci zacnie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Po Twoich relumowaniach kusi mnie normalna 44-ka kanapkowa ;)
Porządna robota

:
wcześniej Maryny w ogóle mnie nie ruszały...po lekturze Twojego wątku - zaczynają :głową w mur:

świetna robota pifko

:
Bo klasyczna chińska Marnya MUSI mieć zmienioną lumę. To co ma oryginalnie na tarczy i wskazówkach to jest jakiś żart. Nowa luma zmienia oblicze tego zegarka - zarówno w świetle dziennym jak i w ciemności. pifko

Segoy
:
Segoy napisał/a:
Bo klasyczna chińska Marnya MUSI mieć zmienioną lumę. To co ma oryginalnie na tarczy i wskazówkach to jest jakiś żart. Nowa luma zmienia oblicze tego zegarka - zarówno w świetle dziennym jak i w ciemności. pifko


100% zgody! Po zakupie mojej Maryny zegarek był fajny, to jest miał potencjał. Po interwencji Segoya Maryna wyglądała rewelacyjnie!!!

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER
:
Wyglądają super. Kiedyś muszę sobie kupić Marynę i zlecić taką usługę doświetlenia zegarka :)

:
Segoy twoja MM świeci naprawdę świetnie,dobra robota

:
To nie moja cool
Relumowana na zlecenie.

Segoy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.