paski te tansze
Odpowiedz do tematu

: paski te tansze
Kumoteros potrzebuje kupic pasek, niby latwa sprawa ale na fotkach one wygladaja wszystkie tak samo.
Możecie poukladac w slupek jak waszym zdaniem wygladaja jakościowo paski tych producentow.
Celujemy w paski do 50 max 60zl (na górze waszym zdaniem najlepsza jakość)

Diloy
Horido
Reda
Tekla
Bros
Rios

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2013-12-13, 08:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Rios, potem Bros, potem długa nic i reszta wymienionych przez Ciebie firm.

Tekli nie znam hmmm .

A w tym przedziale cenowym rozmawiałbym już z którymś z pachorobów.

Szymon
[Usunięty]
:
Rios faktycznie fajny (mam przy pilocie od Tomka pifko ). Brosa nigdy nie miałem, ale mam Diloya rally do seikacza i jest zupełnie ok. Tekla to mi wygląda na coś na poziomie Redy (ale to Michał musiałby się wypowiedzieć :D ). Z tanich pasków, to zaskoczyły mnie paski JVD :idea:

:
Mam dwa paski Tekli i w tej cenie są całkiem przyzwoite. Myślę, że na poziomie Diloya :))

Pozdrawiam,
Bartek
:
Ptaku, weź jeszcze do listy sobie dopisz Charmonda.
Nie mam pojęcia kto to robi, ale ja mam jeden carbon-like podbity skórą i to świetny pasior jest, a Sylwek ma kilka takich grubych przy RWD pozakłądanych, i też chwali. A to kosztuje duuużo mniej niż twój budżet.

:
Horido jest raczej na granicy w/w przedziału cenowego, ale jesli uznajemy to Pattini również ;)

Od Siebie: Gino Rossi i JVD ;)

:
No i Pattiniego można jeszcze w tej cenie kupić. hmmm



Szymon napisał/a:
Michał musiałby się wypowiedzieć


Znasz bajkę o wężu? :złośliwiec:

:D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
mam jeden carbon-like podbity skórą i to świetny pasior jest


Też mam! potwierdzam! ;)

Michał napisał/a:
Znasz bajkę o wężu?

owszem :D

:
Ogladam te Paski i na tych lepszych fotkach to Patini wyglada ok, ale to juz prawie 80pln a to juz drogo, za drogo :)

Szukam gladkiego czarnucha 20mm z bialym przeszyciem

Cos takiego, ewentualnie z jedna grubsza nitka


Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2013-12-13, 10:48, w całości zmieniany 2 razy
:
Ale nawet te "tańsze" marki mają różne modele, tańsze i droższe, np. tańsze Diloye to chińske smoki, ale już np. seria Elite jest całkiem spoko, tyle że i cena wyższa.
Również Rios potrafi kosztować sporo powyżej Twojego limitu.
Nie wiem jak z innymi, ale pewnie podobnie

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
nic ponizej 50zl nie moge znalesc oprocz diloy-a

http://pasekdozegarka.com...rny-p-1423.html

:
U zegarmistrzów (a także "zegarmiszczów") można czasem dostać bardzo przyzwoite paski (pewno ze starych zapasów) w śmiesznych cenach, np. bardzo IMO ładne "rally" za 13 zeta, z tym, że powyżej 18 mm niełatwo coś znaleźć.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
wezme chyba tego diloya, jeden z tych allegrowych jest z czerwienia a drugi nie jest gladki

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.