Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ooooo! No powiem, że nie brzydkie :D

Hałmacz?

:
Z_bych, to wersja ekspozycyjna, poprosiliśmy o wykonanie takich skrzyneczek producenta naszych pudełek, obiecał że zrobi nam na zlot, troszkę się nam termin dostawy rozjechał. I chwilowo jest to "bezcenne"

:
Jest fajne. Gdyby miało sensowną cenę, to moglibyście dołożyć do gadżetów gerlachowych :)

:
Ale tak bez przegródek hmmm sam nie wiem :/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Ale tak bez przegródek hmmm sam nie wiem :/

Masz rację. Będą się obijać. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Bo na wariata było robione, a i tak nie zdążyliśmy. Dopiero w sobotę rano kurier to do Zielonej Góry dowiózł, a my już na zlot jechaliśmy.
Teraz wrócą do producenta, i zostaną wyściełane + dojdą przegródki.

:
Aaa to wypas pifko , ogólnie kiedyś myślałem sobie, żeby fajnie wyglądał taki zestaw kolekcjonerski GG ze wszystkimi modelami, z opisem na grawerowanej tabliczce, w pudle z logo itd., nawet nie do noszenia tylko do mania, no i proszę - pudło jest :)) - no, ale to nie na moje zarobki ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Aaa to wypas... ;)


+100 :)
Będą w wolnej sprzedaży ? I po czemu ? ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Iks napisał/a:
Aaa to wypas pifko , ogólnie kiedyś myślałem sobie, żeby fajnie wyglądał taki zestaw kolekcjonerski GG ze wszystkimi modelami, z opisem na grawerowanej tabliczce, w pudle z logo itd., nawet nie do noszenia tylko do mania, no i proszę - pudło jest :)) - no, ale to nie na moje zarobki ;)


Bluźnisz :)) Myślę, że nie będzie kosztowało więcej niż Twoje zegarki. Chociaż jeden :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Toć ja mam 3 czy 4 zegarki raptem ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Toć ja mam 3 czy 4 zegarki raptem ;)


W obecnej chwili tyle masz :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Iks napisał/a:
Toć ja mam 3 czy 4 zegarki raptem ;)

hmmm To po co Ci pudełko na 12 sztuk :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Na 10 mam tylko ;) Ale w sumie zastanawiam się czy nie puścić na bazar i nie kupić mniejszego :)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, mogę polecić te moje na 6 co kupiłem IMO świetne i na duże zegarki :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dopiero dzisiaj chwila czasu na kompa, dotarł parciak gerlachowy i jest teraz tak:



a było tak



Zdjęcia kalkulatorem, więc sorry za jakość.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.