G-SHOCK 5600 pomocy
Odpowiedz do tematu

:
Kolejne pytanko mam. Jestem blisko decyzji o zakupie. Chciałbym zasięgnąć opinii osób doświadczonych w zakupach za granicą. Za ile można najtaniej dostać DW-5600??

Blaz
[Usunięty]
:
Generalnie od jakiegoś czasu ceny G-shocków na ebayu są mało atrakcyjne lub w ogole nie mogą konkurować z tymi z Polski. Z jakiego powodu - nie wiem.

DW-5600 dostaniesz na ebayu w HK za około 200 PLN z wysyłką po około 2 tygodniach czekania. W Polsce za 220 PLN po 2 dniach. Sam nie wierzę, że to piszę, ale lepsza oferta jest w Polsce. :shock: :))

:
Blaz napisał/a:
Generalnie od jakiegoś czasu ceny G-shocków na ebayu są mało atrakcyjne lub w ogole nie mogą konkurować z tymi z Polski. Z jakiego powodu - nie wiem.

DW-5600 dostaniesz na ebayu w HK za około 200 PLN z wysyłką po około 2 tygodniach czekania. W Polsce za 220 PLN po 2 dniach. Sam nie wierzę, że to piszę, ale lepsza oferta jest w Polsce. :shock: :))



gdzie kumotr taką dobrą cenkę namierzył, bo jak tak patrzę to wydają się dziś mało atrakcyjne

Let's watch!
Blaz
[Usunięty]
:
W tej chwili nie ma już tej oferty, ale na ebayu cały czas są za około 220 zł. ;)

:
Mnie tam wyszlo 230pln (kupno w HK w PL najtaniej chyba 280pln)

:
Które z G-shocków serii 5xxx mają/miały jeszcze stalowe koperty z zakręcanym dekielkiem:
gw-5000
dw-5000
dw-5600c
.... i jakie jeszcze?

Kuba
:
http://product-search.cas...tory_result.php

Cała pierwsza strona to zakręcane dekle, późniejsze modele to już tylko kolejne reedycje (a trochę ich było ;) ). Pierwsza prawdziwa nowość to dopiero GW-5000 jeśli mnie pamięć nie myli.

:
Seven, dziękuję Ci. :)
pifko

Kuba
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.