Jak zrobiłem pasek do Beczki
Odpowiedz do tematu

Maras68
[Usunięty]
:
Ciechu jak będziesz wyrabiał kolejne pachy w ten deseń to ze dwie sztuki dla mnie ;)

:
Dobrych chęci i elektrod nie brakuje, będzie chwila czasu to się zmajstruje.

:
Zacny pach pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Ciech napisał/a:
Dobrych chęci i elektrod nie brakuje, będzie chwila czasu to się zmajstruje.


trzymam za słowo ;) pifko

:
daj jeszcze do tego wątu zdjęcie mocowania łuski które dla mnie wklejałeś w innym topicu

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Pasek trokiem inspirowany -> klik jest obecnie wykonany od nowa, uzyskał grubość 5mm i teraz zdecydowałem się na mocowanie przy pomocy kleju.



W tym użyłem wkręt M3.


Ostatnio zmieniony przez Ciech 2013-08-06, 23:09, w całości zmieniany 2 razy
:
Adam Słodowy by się nie powstydził, gratuluję i ciekawy jestem dalszych pomysłów.

Spam
[Usunięty]
:
...no... wyszło zajebibi pifko

:
Lao Tse napisał/a:
Adam Słodowy by się nie powstydził, gratuluję i ciekawy jestem dalszych pomysłów.




Mam jego książki :)
Będąc nastolatkiem śledziłem z zainteresowaniem programy p. Słodowego , o tym jak zrobić z puszki po konsewach, drutu, szpulki, gumki recepturki i innych ogólnie dostępnych przedmiotów niesamowite zabawki.
Minęło wiele lat i kiedś zadzwonił telefon, a moim rozmówcą okazał się autor "Zrób to sam" :shock:
Okazało się, że oczekiwał rady z dziedziny techniki w której pracuję i tak też się stało,
z czego jestem bardzo dumny :)

:
Do Borewicza podobny c'nie?

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Do Borewicza podobny c'nie?


+10 :)) no Karol jak malowany, a i styl ten sam :))

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Torba monterska z okresu średniego Gierka zreinkarnowała się
postać tych pasków przyjmując ;)


:
jest moc!

FORZA Robert!
RK WRT
:
Dzięki nick555 za ciepłe słowo i uchylenie rąbka tajemnicy warstatu w "Projekt "starocie"".
Dawno już myślałem o tej torbie jako o dawcy, tylko technologi brakowało.

:
Kosmos! Normalnie chyba sie za lekcje szydelkowania wezme ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.