poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ja ostatnio macałem bransoletę od wersji GW-M5610BC i muszę przyznać, że pierwsza klasa!
Ta wersja już wskoczyła na moją Wish Listę :D

:
Taki tani plastik do zadań specjalnych dzisiaj przyjechał. cool


:
Fajny jest, gratulacje. ;)

Miałem go i uważam za najbardziej czytelnego z negatywów.

:
Ostatni raz kontakt z negatywem miałem ponad pół roku temu, więc nie mam bezpośredniego porównania, ale faktycznie wydaje się lepszy niż np. GW-M5610BC. A do tego naprawdę dużo zyskuje pod względem wizualnym w tej kolorystyce. cool

:
to i tutaj wrzucę


:
To jest tysiączka ?

:
tak, taka lepsza trochę- na kompozytowej bransie

:
Jak odbierasz Smart Accessa? ;)

:
Jest to duzy skok do przodu. Ustawia sie wszystko o wiele szybciej niz naciskajac buttony. Ale sama koronka blokuje sie dosyc ciezko- ja robie 2-3 proby zanim sie uda zakrecic.

:
Da się cokolwiek zrobić tą koronką bez zdjęcia zegarka z ręki? hmmm

:
Da rade, ale po 4 browarach to juz nie:) trzeba dobrze wycelowac zeby ja odblokowac :)

:
Znaczy wbudowali alkomat. :))

:
on ma podświetlanie czy nie?

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
Nie, bo ma lumę na wskazówkach i indeksach. ;)

:
szkoda, jednak czasami światełko by się przydało. J swojego traktuje w nocy jak latarkę i spokojnie daje radę

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.