paski HONG SUNG - obiecane słów parę...
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
: paski HONG SUNG - obiecane słów parę...
Cześć, znalazłem taki pasek do kupienia, na zdjęciach wygląda bardzo ładnie, ktoś widział takie cóś na żywo?






Ostatnio zmieniony przez maciek 2010-04-22, 20:41, w całości zmieniany 2 razy
:
Faktycznie wygląda smakowo!
Ile i czemu tak drogo ?

:
ciekawy pasek i raczej nie wyglada na chinskiego smoka , warto sprawdzic jak nie jest drogi

maciek
[Usunięty]
:
koledzy, kupiony. Opiszę jak dojdzie. Kosztował z wysyłką 30 zł, ciekawe czy będzie konkurencją jakościową dla lotnika Redy... Bo cena mniej więcej taka sama.

Blaz
[Usunięty]
:
Mówiąc szczerze to na ebayu jest wiele pasków za ~30 zł, więc na pewno recenzja tego będzie mile widziana. :wink:

maciek
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Mówiąc szczerze to na ebayu jest wiele pasków za ~30 zł, więc na pewno recenzja tego będzie mile widziana. :wink:


sęk w tym, że on jedzie do mnie chyba z Kępna... :mrgreen:

[ Dodano: 2010-04-22, 20:35 ]
dobra, obiecałem napisać parę słów jak dojedzie... No i jest. A w zasadzie to był. Bo już odjechał. :mrgreen: Ale o tym za chwilę.
Jakość jak na nazwę HongSung - rewelacyjna. Pasek jest gruby, mięsisty i miękki. Przeszycia wykonane bez zarzutu. Dziurki wybite dokładnie i dosyć gęsto. Klamra również dobrej jakości, bez luzów, niestety błyszcząca. I to chyba tyle, myślę, że spokojnie wart swojej ceny, tj. 30 zł razem z przesyłką.
A teraz czemu odjechał... bo jego kolor nie miał nic wspólnego z tym na fotkach. Owszem był to pewnie jakiś brąz, moja pierwsza mówi, że nawet interesujący... Jak dla mnie jednak kompletny zonk, brąz wpadający w jakieś odcienie hmmm może fioletu, a może jakiegoś takiego niewiadomo czego. W każdym razie do czarnej tarczy lotnika pasujący równie dobrze jak guma od nurka. No i uzgodniłem z miłą Sprzedającą, że go odeślę, a w zamian wezmę sprawdzonego Redę, tym razem nie czarnego, jakiego używam do portugalczyka, ale brązowego. No i czekam. Jakości i kolorów Redy już nie będę opisywał jak dojdzie. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.