Fakty i mity o Atlanticu słów kilka
Odpowiedz do tematu

:
Wszystko fajnie tylko : przyjdzie ktos n forum poczytac o zegarkach Atlantic a wreszcie kupi samochod :D

:
Albo toster :grin: . nie wiem, dlaczego. Tak mi się skojarzyło :shock:

:
Ale teraz w zasadzie każdym samochodzie jest zegarek, i tu zaczynamy wracać do właściwego forum.

:
Owszem , auta mają zegarki , ale na "prund".

:
Ten też jest na prund? 8)

Foch und Ch.
:
Ten też "podły" kwarcyk, ale odbiegliśmy od tematu :wink:


:
Ale te są nasz , słowiańskie, polskie, one są "wporzo", a te z fotek powyżej są przesiąknięte zgnilizną kapitalizmu, bez ludzkiej twarzy.

:
Mój chyba nie na prund, bo żadnych bateryjków w nim nie wymieniałem.



:
Jaro widzę, że słuchamy tego samego radia :) trójki

Wozu
[Usunięty]
:
Kumotrzy i za to uwielbiam to forum seryjnie piszę od Atlantica zeszliśmy do zegarów od syrenki/Warszawy doszliśmy do Trójki i nie wiadomo jeszcze gdzie podążymy :D i nikt nie krzyczy, ie banuje, nie blokuje :D .
Po prostu uwielbiam to forum :)
Kurczę to prawie jak wyznanie miłosne :oops:

:
Tutaj admini i modowie :) to tez ludzie i tez wykleci :)

:
Na chwilę ściągnę temat z powrotem do Atlanticów.

Akurat wczoraj spotkałem przypadkiem pewnego starszego (ok. 60-tki) kuzyna, który zainteresował się (też całkiem przypadkiem), co mam na reku.
A kiedy się dowiedział, że to mechaniczny Szwajcar, to rozgadał się o swoim najbardziej prestiżowym zegarkowym zakupie.
Otóż był to właśnie Atlantic, którego tenże kuzyn nabył w latach 70-tych od koleżanki, która przywiozła do Polski 5 lub 6 takich zabawek powracając ze zbierania truskawek w Szwecji.

A były to czasy, kiedy kupowanie towaru na Zachodzie za "dewizy", a następnie sprzedawanie go w Polsce za niewymienialne złotówki nie było częste...

:
To tylko potwierdza teorię, że Atlantic to nic innego jak nostalgia za minionymi czasami.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.