G.Gerlach PZL P.24
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
...czymam kciuki... koronka świetna... naprawdę miła odskocznia od obecnego trendu...

:
Fajnie fajnie, indeksy chronometryczne i fajne wskazówki dodają uroku, ale czcionka mogła by być inna niż w Batorym/303 :P

_
work in progress
:
dekiel będzie "na głęboko" wyryty? Bo aż sie o to prosi, a nie o jakąś płytką wycinankę jak np. w bliźniakach...
I jak dla mnie, sekundowa w kształcie jakaś takaś bezpłciowa...

Cała reszta procz tej sekundówki bardzo mi sie widzi w tym zegarze...

A zapowiedź rodzeństwa dla DiS to w ogóle świetna wiadomość na początek roku..

Pzdr,
W.

:
Wygląda smakowicie. Szczególnie wskazówki. Jeśli nie da rady zrobić pełnych ażurowych to może chociaż takie, jak w Fortisie B-42?

:
Antigalacticos,
Antigalacticos napisał/a:
dekiel będzie "na głęboko" wyryty? Bo aż sie o to prosi, a nie o jakąś płytką wycinankę jak np. w bliźniakach...
gdzieś było mówione że grawer jest na 0.3 mm nie wiem jak jest w bliźniakach bo nie widziałem ich :głową w mur:

:
B;iźniaki mają grawer wypalany laserem w przypadku P.24 i innych nowości to grawer mechaniczny.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2013-01-02, 23:31, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
B;iźniaki mają grawer wypalany laserem w przypadku P.24 i innych nowości to grawer mechaniczny.


O tym mówię. No to malinowo...bardzo fajny projekt wyszedł..

:
Z_bych napisał/a:
Wygląda smakowicie. Szczególnie wskazówki. Jeśli nie da rady zrobić pełnych ażurowych to może chociaż takie, jak w Fortisie B-42?


Też o tym myślelismy, ale obawiam sie wtedy spójności projektu. Jak nie wyjdzie ażur, to będziemy kombinować ;-)

:
Chyba ktoś to już pisał, ale jeszcze przydaloby się podciągnięcie "MADE IN POLAND" do górnej linii bazowej napisu "PZL... WR100". Może przydałoby się wtedy odwrócenie "MADE IN POLAND" tak, by tworzył ciągłość z napisem "PZL...WR100" rozdzieloną tylko skrzydłem?
Czy jakaś numeracja jest też przewidziana?

:
Oszaleję! Jaki piękny!!!!!!!!.......:)

Pozdrawiam
Piotrek EPKP
:)
:
kuźwa – nerek już nie ma, a tu dopiero rok nowy się rozpoczął...

kilka dni człek odpoczął od CW i reszty świata, wraca na moment dłuższy i chyba trzeba lepszych zarobków poszukać. A tu kryzys na rynku Panie, kryzys...

jak żyć, jak żyć
pifko

Gerlachy – zabliście mnie tą 24, więc jedną na nadgarstek do urny poproszę :)

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
A macie jakiś render do pokazania?

Segoy
:
Zostanę dziś w pracy dłużej....muszę zacząć zarabiać! i popełniać, popełniać... :głową w mur:

Pozdrawiam
Piotrek EPKP
:)
:
Nie, Damian ostatnio jest zarobiony i zaczytany ;-) - robi "byczka" i turbinę na WUS. Zresztą niedługo będą gotowe na żywo, to nie ma co mu dowalać roboty bez sensu ;-)

:
Jak to robi byczka? To może by coś pokazał we właściwym dziale :głową w mur:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.