Parnis Diver PA6007
Odpowiedz do tematu

:
Połowa stycznia, to taka optymistyczna wersja :)

:
Toyota napisał/a:


Zarobieni są, może po nowym roku dostaniesz. U mnie zakup był 24 listopada, dopiero 16 grudnia opuścił ponoć HongKong :popcorn:

a gdzie to sprawdzić ?kiedy mój wyjdzie ?

Ostatnio zmieniony przez Seiken 2012-12-19, 12:00, w całości zmieniany 1 raz
Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości
można się nabawić kompleksu niższości !!!
:
Seiken napisał/a:
Toyota napisał/a:


Zarobieni są, może po nowym roku dostaniesz. U mnie zakup był 24 listopada, dopiero 16 grudnia opuścił ponoć HongKong :popcorn:

a gdzie to sprawdzić ?kiedy mój wyjdzie ?


http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/enquiry.jsp tylko najpierw oni muszą wysyłkę wprowadzić do systemu żeby była widoczna :)


[edit]

eee toc masz jak byk

Outward Registered Letter

Print friendly version Print friendly version

Destination - Poland
The item (RC214319452HK) was posted on 19-Dec-2012 and is being processed for delivery to the addressee.

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2012-12-19, 12:05, w całości zmieniany 2 razy
:
Mój też dziś niby się pojawił...
Połowa stycznia, jak nic :P

:
Dzis rano jeszcze było zero info
Czarek to lotnicza przesyłka bedzie w ciagu 2-3 dni w kraju
Przesyłke nadana z Grecji nadana w poniedziałek o godzinie 17 miałem we wtorek ok 12 w domu

Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości
można się nabawić kompleksu niższości !!!
:
Seiken napisał/a:
bedzie w ciagu 2-3 dni w kraju

Skąd się w ludziach bierze tyle optymizmu hmmm
Nic to zobaczymy, która pierwsza dotrze.
Wyjście jednoczesne z bramek, pewnie tym samym samolotem lecą :)

:
Czarek ja kupiłem w poniedziałek 17 :P
i napisałem wczoraj z rana do skosnego kiedy wyśle bo mi zalezy na czasie
on na to ,że zaraz wysyła i reszta zalezy od poczty :)) jakies pierdoły o świetach napisał
opóźnienia itp. rano przyszedł mail z nr trakingu ale na stronie jeszcze nic nie było /teraz jest/
Dziś Cińczyk napisał ,że z ich strony juz jest z dekla i ma nadzieje ze przed nowym rokiem zegar dotrze
na koniec złozył mi życzenia :))

Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości
można się nabawić kompleksu niższości !!!
:
Seiken napisał/a:
Dziś Cińczyk napisał ,że z ich strony juz jest z dekla i ma nadzieje ze przed nowym rokiem zegar dotrze


Z ich strony faktycznie z dekla, tylko jest tak, że zazwyczaj mija około 7 dni od nadania do momentu aż przesyłka wskoczy do trackingu (czyli pewnie dotrze do jakiejś rozdzielni), kolejne dni to oczekiwanie na kontrolę celną (zdaje się, że w zeszłym roku w okresie świątecznym na Manbushije wisiało info o wzmożonych kontrolach), a potem jeszcze oczkiwanie na samolot który te paczki zawiezie do Europy. No i potem to już z górki :)) - faktycznie 2-3 dni na dotarcie do Wawy. I tu kolejny tydzień - (nieskończoność) na ogarnięcie tego w kraju, posortowanie, odprawę celną itp. ;)

[ Dodano: 2012-12-19, 13:19 ]
O jest i info w tym roku, tylko nieco inne:

Cytat:
There are too many packages in HK post office now so the disposing time maybe a little longer. The delivery time may be 10 to 20 days longer than usual. If the parcel is urgent, please choose EMS or DHL, then you can get the parcel in time. Thank you for your cooperatio

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
i potem to już z górki

Toć wiem, dlatego liczę połowę stycznia :)

:
Na Dajiwatch taki ładny komunikacjik:

Cytat:
Dear friends,

Because near Christmas.there are too many packages in HK post office now . so the processing time maybe a little longer. If the parcel is urgent, please choose EMS or DHL, then you can get the parcel in time. Thank you for your cooperation!


To tak aproppo przesyłek z HK. :))


A ten parniak kosztuje u nich 250 dolków :shock: :shock:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-12-19, 21:10, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, już od dawna...
Oni wszyscy zawaleni wysyłkami.
Toć te podróby mało popularne są, sztucznie napędzają koniunkturę :P

:
No ja czekam na przesyłeczkę via Hong Kong post z zamówienia złożonego 6.12. :mad:
NA trackingu jest, że 16.12. opuściło HK... ciekawe kiedy będzie u mnie hmmm

p.s.
to nie jest ten Parnis jakby co ;)

World Wide Watches
:
Moje ostatnie zamówienie też opuściło HK 16.12...jak Was czytam to zaczynam oswajać się z myslą, ze prędko go nie zobaczę :twisted:

:
Machu napisał/a:
Moje ostatnie zamówienie też opuściło HK 16.12...jak Was czytam to zaczynam oswajać się z myslą, ze prędko go nie zobaczę :twisted:

Średnio ida przesyłki z HK 2- 3 tyg ale teraz jak okres przedswiateczny to moze być tak jak Cezar pisał- min połowa stycznia

Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości
można się nabawić kompleksu niższości !!!
:
Ach to giloszowanie , piękny. A miałem kupić następne świetlówki LEDowe :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.