jaki nuras niebieski max do 2K PLN
Odpowiedz do tematu

:
Wintergreen napisał/a:
zapatrzyli sie w gerlachowe projekty kompresora

nooo, na pewno...

:
Tak chronologicznie to breitek swietny ale cena... Samuraj bomba tylko ten bezel... Imo psuje cały zegarek. Chyba, że się da wymienić to pomyślę :mad:
omega beznadziejna, poza tym ma okrągłe indeksy.
Steinhart nie jest niebieski.
Kurcze , coś mnie korci, żeby sobie oba orienty sprawić... Ten drugi mi się kojarzy z tym:

oczywiście tak luźno raczej...

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2012-10-23, 09:48, w całości zmieniany 2 razy
Skate or die!
:


Ostatnio zmieniony przez quub 2012-10-23, 09:29, w całości zmieniany 1 raz
Kuba
Woytec60
[Usunięty]
:
Wintergreen napisał/a:
Teraz trochę mi wychódło...


W zastępstwie kolegi Misia

:wkurzony: ...wychudło, wychudło, wychudło... :głową w mur: ;)

:
Woytec60 napisał/a:
Mnie też się podoba ale takiej kasy za ładnie opakowaną cocię ecię nie dałbym :facepalm:


No nie dobijajta mnie, od kiedy tutaj rozsądnie podchodzi się do kupowania zegarków? Przecież wiadomo, że wszyscy przepłacamy i wydanie więcej niż kilkadziesiąt złotych na zegarek to bezsens ekonomiczny :))

Piękny ten Brajtek niezależnie od tego co ma w środku, TAG czy Omega ma także modyfikowane ety za jeszcze grubszą kasę przecież :evil:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Woytec60 napisał/a:
Wintergreen napisał/a:
Teraz trochę mi wychódło...


W zastępstwie kolegi Misia

:wkurzony: ...wychudło, wychudło, wychudło... :głową w mur: ;)


O wypraszam sobie!!!!
Może i zjadłem literkę, ale zupełnie nie o to mi chodziło, co kolega nadgoliwiec :P próbuje mi imputować! To miało być tak napisane, jak zrobił to autor:

Lecz tymczasem mu wychłódło,

Bo już była stare pudło.


Tak to ludzie trwonią lata,

Że nie są jak brat dla brata.


Z tym największy jest ambaras,

Żeby dwoje chciało na raz.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Woytec60
[Usunięty]
:
Trzeba było tak od razu ;)

PS

Wintergreen napisał/a:
...ale zupełnie nie o to mi chodziło, co kolega nadgoliwiec...


Kto to jest kolega nadgoliwiec? :P

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2012-10-23, 10:27, w całości zmieniany 3 razy
:
Czujnym trzeba być :)) - widzę, że kontrola obywatelska czystości języka działa coraz lepiej cool (i to mnie cieszy, to mnie cieszy ;) )

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
tak patrzę na tego samuraja i on nawet fajny jest! Ciekawe czemu nigdy na żywo mi nie podchodzi... może ten bezel. Ale jakby dać inny hmmm

Skate or die!
maciek
[Usunięty]
:
daj Pan spokój, Prezesie. :) Samuraj jest tak samo przerekalowany jak Boschett Cave Dweller II. :złośliwiec:

:
Woytec60 napisał/a:
Kto to jest kolega nadgoliwiec?


Nadgoliwiec, to taki, który czepia się o brakujące liteki - oczywista oczywistość ;) :)) ;)

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Woytec60
[Usunięty]
:
Klasyka cytuje (oczywista oczywistość), Boyem- Żeleńskim zarzuca, znaczy - inteligent :)

:
Spinner napisał/a:
Woytec60 napisał/a:
Mnie też się podoba ale takiej kasy za ładnie opakowaną cocię ecię nie dałbym :facepalm:


No nie dobijajta mnie, od kiedy tutaj rozsądnie podchodzi się do kupowania zegarków? Przecież wiadomo, że wszyscy przepłacamy i wydanie więcej niż kilkadziesiąt złotych na zegarek to bezsens ekonomiczny :))

Piękny ten Brajtek niezależnie od tego co ma w środku, TAG czy Omega ma także modyfikowane ety za jeszcze grubszą kasę przecież :evil:


Dokładnie jak mówisz.
Piękny i kropka.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
capt66 napisał/a:
jak dołożysz 1k to znajdziesz


gdzie to znajde za 3kpln?

beceen | ***** ***
:
trochę inaczej niż wymagania.












Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.