Chronos Art
Odpowiedz do tematu

:
U mnie zszedł na dalsze miejsca, choć poważnie go rozważałem. Ale Paweł nie był przekonany do mojego pomysłu szkieletowej tylnej ściany :cry: Może pomęczę go znów w Zgierzu, to zmieni zdanie

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Jestem otwarty na wszelkie sugestie co do zegara jeśli będzie zamówiony

:
No to fajnie, wrócimy do pomysłu. Ale muszę trochę odsapnąć finansowo, bo się trochę nadwyrężyłem :neutral:

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
No śliczny, tylko materiał wyprasuj przed sesją. :grin:

Kuba
:
Nieczytelny.
Jakbyś Paweł wysunął wskazówkę godzinową nad tarcze ? Musiałbyś też trochę odsunąć minutową, żeby nie haczyły od siebie ... Jest tam miejsce do szyby jeszcze :?:
Poza tym - ekstra.

:
ALAMO napisał/a:
Nieczytelny.
Jakbyś Paweł wysunął wskazówkę godzinową nad tarcze ? Musiałbyś też trochę odsunąć minutową, żeby nie haczyły od siebie ... Jest tam miejsce do szyby jeszcze :?:
Poza tym - ekstra.


Czytelny, czytelny :wink: , chociaż nie jesteś pierwszym, którym na to zwrócił uwagę.

To regulator i godzina jest tu jakby dodatkiem.

Na żywo wygląda świetnie i dostojnie!
Gratuluję :)

P.S. Alamo - dla potencjalnego nabywcy Paweł może ustawić tarcze i wskazówki jak tylko sobie będzie Pan życzył. Na razie pomysł był taki i wg. mnie koncepcja Pawła broni się.

Pozdrawiam

Jarek
:
BluMun napisał/a:
dla potencjalnego nabywcy Paweł może ustawić tarcze i wskazówki jak tylko sobie będzie Pan życzył.


Tyle to ja wiem ;-)

:
BluMun napisał/a:


To regulator i godzina jest tu jakby dodatkiem.



A wg mnie to porządny zegar gabinetowy i czytelność (godzinowej) nie jest żadnym dodatkiem.
Teraz godzinową trochę widać, ale jeśli schowa się pod tarczę minutową z jednej czy drugiej strony, to już wesoło nie będzie.

Podzielam zdanie Alamo, że jest nieczytelny. Mimo, że fajny ...

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
Dokładnie o tym samym pomyślałem, jak go zobaczyłem - tarcza z godzinami powinna raczej być z przodu. A tak w ogóle to bomba :)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Jakby była tarcza z godzinami z przodu, to z minutami by musiała być pod spodem, tak?
A jak się patrzy na zegarek najczęściej, to jednak (tak mniej więcej) się wie, która jest godzina - zwykle sprawdza się ile jest minut przed lub po pełnej godzinie.

Tak więc, uważam, że układ jest jak najbardziej ok.
Fakt, że jest nieco nieczytelnie.
Ale czy zegar musi być czytelny?
Godzinę można sprawdzić na kalkulatorze :D

:
No przestań :-)
Przecież te osie Paweł sam robi - może je troche wydłużyć. Tylko o to chodzi. Godzinowa będzie wtedy na tarczy, minutowa lekko w przód żeby się nie haczyło, i po temacie - masz czytelny,funkcjonalny zegar gabinetowy.
Pomysl o tym Pawel - moim zdaniem to na pewno nie zaszkodzi ;-)

:
Że w sensie wskazówka godzinowa ma się przemieszczać nad tarczą z podziałką minutową?

No może i ma to jakiś sens...
Trza spróbować.

:
Dokładnie tak, teraz godzinowa schowana za minutową jest od czapy

:
No ale sama wskazówka godzinowa - bo podziałka nadal pod podziałką minutową by miała zostać, tak?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.