Zegarki z drewna
Odpowiedz do tematu

:
Szyszek, mam pytanie. Czy mozna gdzies je zobaczyc osobiscie w Pl?

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Nieee, my akurat nie o tobie :lol: tylko o panu Sobocie ...


Handlarzu. Po prostu handlarzu Sobocie. :lol:

Szyszek
[Usunięty]
:
Apa13 napisał/a:
Szyszek, mam pytanie. Czy mozna gdzies je zobaczyc osobiscie w Pl?


Poznań CH Malta (galeria zegarków)
Poznan Petit Chien
Sopot
no i w Szczecinie u nas

Generalnie sklepy niechętnie nastawione do wszelkich nowości więc wygląda to tak jak wygląda...

Pod koniec miesiąca będę w Warszawie i będę miał je ze sobą.


M

:
Santino napisał/a:
Apa13, No, mam jednak nadzieję, że to nie jest postać reprezentatywna dla całości naszego społeczęństwa.

A znając tą osobę osobiście, właściwie mogę napisać, że na pewno nie jest :D


Mam podejrzenie, ze jakby w srodku siedział 'szwajcar' to po tych samych zdjęciach pan handlowiec wywnioskowałby nienaganną jakość wykonania :lol:

Ogólnie to całe GoldenLine mnie w pewien sposób przeraża...korpo-ludki ze stanowiskami i nazwami firm w profilach.....brrrrrrr :???:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-08-06, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Machu napisał/a:


Ogólnie to całe GoldenLine mnie w pewien sposób przeraża...korpo-ludki ze stanowiskami i nazwami firm w profilach.....brrrrrrr :???:


Po prostu wąsko sprofilowana nasza klasa. Taka tablica ogłoszeń. Mnie nie grzeje, bo tam nie muszę wchodzić, ale dla korpo-ludków jest przydatna, więc niech sobie będzie. :wink:

:
Machu napisał/a:
Mam podejrzenie, ze jakby w srodku siedział 'szwajcar' to po tych samych zdjęciach pan handlowiec wywnioskowałby nienaganną jakość wykonania :lol:


"Pan Handlowiec" ostatnio wogóle ma częsta manierę podsrywania swojej konkurencji :lol: - na ten przykład wielkim źdźbłem mu w oku stoi Steinhart, bo "robi zegarki z chińskich kopert". Fakt że Davosy są w calości w Chionach robione mu nijak nie przeszkadza, a o tym że są zamawiane z katalogów chinskiego producenta "na gotowo", i można kupić ten sam zegarek za pół jej ceny z inna marką na tarczy wogole nalezy pominąć milczeniem ;-)

:
Blaz napisał/a:
Machu napisał/a:


Ogólnie to całe GoldenLine mnie w pewien sposób przeraża...korpo-ludki ze stanowiskami i nazwami firm w profilach.....brrrrrrr :???:


Po prostu wąsko sprofilowana nasza klasa. Taka tablica ogłoszeń. Mnie nie grzeje, bo tam nie muszę wchodzić, ale dla korpo-ludków jest przydatna, więc niech sobie będzie. :wink:


Ja używam GL jako lewara. Umieszczam linki do mojego bloga lub strony w postach GL.
Pięknie się pozycjonują za free :grin:

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
symela
[Usunięty]
:
widziałem fajne zegarki z drewna sandałowego na taobao ,kosztowały 30 dolków

:
mi sie to chrono nawet podoba - chetnie bym na zywo obejrzal.

beceen | ***** ***
:
Ja ogólnie zobaczyłbym na żywo kilka tych drewnianych modeli...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Może Kolega Szyszek przygotuje dla nas specjalną ofertę i odwiedzi nas na jesiennym zlocie?

Szyszek - zapraszamy!

:
Santino napisał/a:
Może Kolega Szyszek przygotuje dla nas specjalną ofertę i odwiedzi nas na jesiennym zlocie?

Szyszek - zapraszamy!


O to, to! :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Santino napisał/a:
Może Kolega Szyszek przygotuje dla nas specjalną ofertę i odwiedzi nas na jesiennym zlocie?


+1

... a kiedy ten zlot? :razz:

beceen | ***** ***
:
No nie wiem czy to dobry pomysł. A jak ułańska fantazja po czytelnictwie podpowie sprawdzenie palności? Były już przypadki topienia zegarków w słoiku z ogórkami.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ale to ciniol było w twoim interesie przecież, oraz w obronie dobrego imienia :!:
Po tym jak zauważono odpinająca się bransoletę, powstało podejrzenie czy aby oryginał :!:
I zeby zetrzec z ciebie odium podejrzeń, powołaliśmy specjalna komisję testującą :!:
Nic wdzięczności, nic :!: I weź tu czlowieka reputację uratuj :evil:
:lol: :lol: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.