Black Monster Rudolf
Odpowiedz do tematu

:
Rudolf, gratuluję monstera. Swoją drogą nigdy jakoś nie miałem sposobności mierzyć - ciekaw jestem naprawdę, bezel zawsze wydawał mi się bardzo potężny. Wybrałeś czarnego, czyli brutalny tool watch :) , zamiast wakazyjnej pomarańczki - co kto lubi, jeszcze raz gratki

Blaz
[Usunięty]
:
Tu małe i -powiem brutalnie - tragiczne zdjęciowo porównanie czarnego Monstera z białym Samuraiem:






:
Samuraja bym przytulił bardzo mocno :D

:
Sorry, ale na tych fotkach widac spora przewage Monstera nad Samurajem. Tylko temu Monsterku ktos zmodowal wskazowki. Ten mod to osobista sprawa pomyslodawcy ale imho mi sie nie podoba takie zestawinie kolorystyczne.

Blaz
[Usunięty]
:
To jest mój mod Rudolfie, mój pierwszy mod. :D A teraz należy do kumotra Bibliotek@rza. :wink:

:
Jaka przewaga, nad jakim Smurajem...... a ten biały to on teraz nie jest mój ? :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Nie, Svedosie. :D Miałem dwa razy czarnego Samuraia i dwa razy białego. Tobie sprzedałem drugiego białego, a na zdjęciu jest pierwszy biały. :wink:

:
Nie chcialem nikogo urazic :P Mod jak mod ma sie podobac modujacemu ...

Monster jest mniejszy i chudszy - ale bardziej pancerny i zbity w sobie ... potega ... dobrze ze nie kupilem kiedys jego jako swoj pierwszy zegarek , bo bym nie mial innych :D

:
Lumishot by cyber-shot

http://img168.imageshack.us/i/dsc08764.jpg/

:
Świeci nieźle, jak każde porządne Seiko.

:
svedos napisał/a:
Świeci nieźle, jak każde porządne Seiko.


...każde Seiko jest porządne (tylko nie każde się podoba)

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-02-21, 11:41, w całości zmieniany 1 raz
Arek
[Usunięty]
:
Monster jednak wydaje się większy na ręku, przynajmniej jak dla mnie :roll:

:
a ja Monstery mam dwa:) i jezdem baardzo zadowolony

tutaj w pozie z panem G








----------
Poprawiłem zdjęcie - Maxio

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-04-08, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajnie Corten !

Moze tez sobie w przyszlosci sprawie pomaranczke.

Musze sobie do mojego jakis fajny pasek lub gumke zapodac , mam jedna gumke pasujaca , ale jest niebieska z motylkowym zapieciem

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.