System feedbacku
Odpowiedz do tematu

:
Myślę, że wciąż jeszcze jesteśmy na tyle małym forum, że większość sprzedających/kupujących to jest mniej niz setka osób aktywnych na forum i nie ma specjalnie potrzeby tworzenia dodatkowych mechanizmów. Coś tam sprzedałem, więcej razy kupiłem i nigdy nie miałem problemów. Podobnie pewnie przebiega 99.99% transakcji.

:
A mi się podoba taka forma opiniowania. Jakież to piękne pole do działań korupcyjnych, kupowania głosów i rożne takie polityczne gierki...

No kurna, już najwyższy czas popolitykować!!!

A i nowa fala szpamu by była...

Same plusy :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
dla mnie bzdura :razz: , nie miałem problemów z obecnym systemem, świeżaki też w 100% wykazywali zaufanie w stosunku do MUA :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
wykazywali zaufanie w stosunku do MUA

Łukasz, bo Twój wyraz twarzy budzi bezapelacyjnie zaufanie :)

:
rozumiem, że Clint z awatara :mrgreen: :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jak świeżak poczyta że tu same pijaki i złodzieje to tylko za pobraniem wchodzi w grę :mrgreen: .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Albo zrezygnuje z handlu i pójdzie na allegro :razz:
Tam wiadomo o co chodzi, komentarze są :lol:

:
Cytat:
Jak świeżak poczyta że tu same pijaki i złodzieje to tylko za pobraniem wchodzi w grę :mrgreen: .


Ale przymusu nie ma przecież :wink: , nie podoba się - niech nie kupuje :razz: Mnie ta atmosfera wzajemnego zaufania i traktowania się po męsku szczerze mówiąc urzeka w tym zegarkowym "półświatku"

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Iks napisał/a:
zegarkowym "półświatku"


Zabrzmiało cokolwiek dwuznacznie. :cool: :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Zabrzmiało cokolwiek dwuznacznie. :cool: :mrgreen:


sam musisz przyznać, że nie możemy być traktowani jak normalni obywatele. :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
żeby było jasne - założyłem ten temat, choć sam nie mam z tym problemu...

Płaciłem z góry ludziom na wus bez czytania feedbacku (dopiero potem się zorientowałem, że można), płacę z góry chińczykom, ufam ludziom chyba znacznie bardziej niż powinienem...
Tym bardziej tu na forum nie mam z tym problemu.
Raczej mi chodziło o innych, którzy są z natury nieufni i mniej czytają ode mnie :razz:

Co napisać takiemu? Stary, nie bój się, nie oszukam cię, ludzie mnie tu znają, mam prawie 1k postów napisanych.... a ty zero...
Łatwiej byłoby napisać - zerknij na mój feedback.

Ale biorąc pod uwagę wszystko co tu napisaliście - właściwie to może faktycznie nie ma co robić zamieszania... :wink:

Segoy
sylwek
[Usunięty]
:
Segoy, no i dał sie Kumotr przekonać siłą logicznych argumentów :wink:

:
Segoy napisał/a:
żeby było jasne - założyłem ten temat, choć sam nie mam z tym problemu...

Płaciłem z góry ludziom na wus bez czytania feedbacku (dopiero potem się zorientowałem, że można), płacę z góry chińczykom, ufam ludziom chyba znacznie bardziej niż powinienem...
Tym bardziej tu na forum nie mam z tym problemu.
Raczej mi chodziło o innych, którzy są z natury nieufni i mniej czytają ode mnie :razz:

Co napisać takiemu? Stary, nie bój się, nie oszukam cię, ludzie mnie tu znają, mam prawie 1k postów napisanych.... a ty zero...
Łatwiej byłoby napisać - zerknij na mój feedback.

Ale biorąc pod uwagę wszystko co tu napisaliście - właściwie to może faktycznie nie ma co robić zamieszania... :wink:


Ja z reguły patrzę na aktywność użytkownika danego forum... oraz komunikację z nim - tzn. jak szybko odpowiada na privy - maile itp.

Myślę, że tak zwane świeżaki muszą się dostosować do reguł tu panujących.
Ja jak coś sprzedaję przez forum i ktoś chce mój feedback to podaje mu link do mojego konta na allegro, które mam od 2003 roku i zaznaczam, że możemy transakcję zrobić przez ten portal pod warunkiem pokrycia kosztów allegrowych prowizji.

Ewentualna wysyłka za pobraniem - to tylko za wpłatą jakiejś 100 zł zaliczki, co aby komuś nie przyszło do głowy nie odebrać :wink:

:
Ja nie wiem w czym Wy macie problem...
Większość z nas zna się osobiście, jakby ktoś odwalił numer to byłoby głośno.
Jak się trafi transakcja ze Swieżakiem, to albo dostosowuje się do reguł moich (jak sprzedaje) albo jego. Ufam ludziom :)
Paski czasami wysyłam nie mając jeszcze wpłaty, jak ludzika znam. Przejechałem się na tym raz kilka lat temu i to nie z osobą która była "nowa".
Ogólnie to zakładam że jesteśmy dorosłymi ludźmi i wszystko można wyjaśnić.
A jak ktoś chce feedback, to niech sobie temat założy w koledzy pomóżcie który później poleci do kosza :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Patrząc na ilość spamu którego przekaz jest nic niewarty to taki feedback będzie se można do tyłka włożyć. Chyba że całość była by mocno moderowana - tylko gorzej jak taki pokraka walnie fochem po moderowaniu.

System żeby działał musiał by być prosty i czytelny, a takiej możliwości nie ma.

_
work in progress
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.