HELSON Shark Diver TANTALUM
Odpowiedz do tematu

:
Z blachi dichi głównie :smile:

Gboo.

Blaz
[Usunięty]
:
Helson od dawna nie ma co do pokazania, to zaczyna wymyślać a'la Cichopek. :???:

:
Ile to cudo, żebym wiedział jak bardzo mam płakać, że mnie nie stać :cry:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
taki jakiś szary ten zegarek

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Szara mysza bez wyrazu naładowana śrutem. Nie gada do mnie nic a nic. Głucha noc, ciemna noc.

hrg.pl
:
Z forumowcem moze byc spalony pomysl,Tantal jest twardszy niz stal i ciezej sie go obrabia - to oznacza wyzsza cene.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Dostałem newslettera od Petera.
Jest nowy Buccaneer w tytanie.
Mi osobiście podoba się ten co był wcześniej i to wcale nie dlatego, że taki posiadam :razz:

http://www.helson-watches.com/buccaneer-47mm/

:
bow napisał/a:
Ile to cudo, żebym wiedział jak bardzo mam płakać, że mnie nie stać :cry:

Cytat:
Only 2 available

Price $6000

(including international shipping )

Musisz się spieszyć, tylko dwie szt zostały :wink: :lol:

:
dobrze ja tam widzę że
HELSON SHARK DIVER TITANIUM jest droższy o 400 baksów od HELSON SHARK DIVER TANTALUM?
tantal miał być trudniejszy w obróbce to skąd mniejsza cena?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Chyba coś źle widzisz, bo ten shark diver z tantalu kosztuje $6k a z tytanu $1k. ;)

:
o qfa jednego zera nie zliczyłem :shock: , peaszczajta druzja
a już chciałem kupować tego z tantalu :???: ale bym se strzelił samobója jednym kliknięciem :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-03-04, 13:55, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Poszedł Peter po grubości :)

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.