Pulsar PJN305X1 czy Seiko SNN233P1?
Odpowiedz do tematu

: Pulsar PJN305X1 czy Seiko SNN233P1?
Seiko na które polowałem raczej ciężko będzie kupić, dlatego stanęło na tych dwóch. Pomóżcie wybrać ;) .

1. Pulsar PJN305X1:


2. Seiko SNN233P1:

:
Tak naprawdę to wszystko jedno który.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Bardzo podobne sa , a jesli cana podobna lub taka sama to chyba seiko

:
Wiedziałem, że ankieta wątpliwości rozwieje :) .

:
Według mnie SEIKO, choć w Pulsarze lepiej widoczna data... ale może to jedynie kwestia zdjęcia :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Pulsar. Mało jest zegarków które na fabrycznym metalu dobrze wygladają, to nie ten z nich.

:
Też brałbym pulsara...

:
Jeśli miałeś jakiś upatrzony model, to nie wiem czy nie warto poczekać, zamiast brać "z braku laku"...
A z tych dwóch to Pulsar. Seiko przez tak skomponowane indeksy widzi się mało czytelne będzie, a ta bransoleta brrr :mad:

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Mnie się bardziej Pulsar widzi. Seiko jak dla mnie za bardzo czarne jest.

maciek
[Usunięty]
:
bardziej pulsar mnie się widzi, ale jest chyba mniejszy?

:
Żaden, jak dla mnie, bez urazy :???:
Ale jeśli już, to seiko, tylko nie czarne...

:
Pulsar, na postrzepionym piaskowym parciaku bedzie rasowy terenowy wojak :)
Tarcza, indeksy bardziej przejrzyste. Czysty, prosty, ale w tym ladny wlasnie. Kwintesencja militarnego zegarka.
Seiko SNN231 mi chodzilo po glowie do pewnego momentu, teraz wydaja mi sie przeladowane optycznie troche dlatego za jakis czas tez biore tego wlasnie pulsara.

W realu bardzo ma fajna, taka grubsza, surowa szczotkre





s

:
@Cezar
To Seiko jest też w stali, tylko nie podoba mi się w stalowym połączenie polerowanych boków koperty ze szczotkowaną resztą. Gdyby była cała koperta w szczotce to nawet bym się nie zastanawiał.

@Maciek
Tu dla mnie rozmiar nie ma znaczenia ;) . Może być nawet 38.

@Wintergreen
Upatrzony mam SNA029, tylko chyba go już nie produkują. Są dwie używki na ebayu, ale ich stan mi się nie podoba. Na tego upatrzonego będę polował tak czy inaczej.
Taki o:


Edyta:
@Strix'u
Właśnie o szczotkę chodzi. Mam trzy założenia czarno biała militarna tarcza, białe wskazówki i szczotkowana/piaskowana koperta bez polerki (ewentualnie PVD). Może wziąść Seiko w stali i dać do wypiaskowania (ktoś u nas coś takiego robił jak dobrze pamiętam).

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2012-03-03, 19:19, w całości zmieniany 3 razy
:
Mnie też Pulsar bardziej się podoba.

maciek
[Usunięty]
:
A ja dziś mierzyłem takiego i zaraz po wypłacie sobie go kupię.



Dla mnie - rewelacja. :twisted:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2012-03-03, 19:38, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.