Który pilot PARNIS?
Odpowiedz do tematu

:
Monter napisał/a:
PeaceMac napisał/a:
Sorry, że tak cały czas pytam i marudzę. Chodzi mi jeszcze o dwie rzeczy - jak wygląda awaryjność Parnisów i ewentualne sprawy gwarancyjno-naprawcze?

Raczej nikt z tu przesiadujących użytkowników nie narzeka, a jak sie już sypnie, to trza pisać do sprzedawcy.


No i tu przesiadujący często gęsto się przesiadają tzn zamieniają czy też zmieniają to co na nadgarstku. W ciągłym użytkowaniu to chyba nikt Parnisa nie ma :(
Nadmienię, że mój zegarmistrzo kiedy po raz pierwszy mu Parnisa pokazałem...i go zinwigilował stwierdził, że "te chińczyki Panie to nawet coś porządnie zrobili" ;)

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Mój pierwszy był sprowadzony w sierpniu 2009, i dość regularnie użytkowany. Jak na mnie :P Do tej pory brak jakichkolwiek uwag. A to już jednak troche czasu i noszenia jest ;-) U kadariusa wiem że w karuzelu jeździł kupe czasu non stop.

:
Slavol napisał/a:


No i tu przesiadujący często gęsto się przesiadają tzn zamieniają czy też zmieniają to co na nadgarstku. W ciągłym użytkowaniu to chyba nikt Parnisa nie ma :(
Nadmienię, że mój zegarmistrzo kiedy po raz pierwszy mu Parnisa pokazałem...i go zinwigilował stwierdził, że "te chińczyki Panie to nawet coś porządnie zrobili" ;)


Użytkuje parnisa non stop od czerwca 2010, może nie tyle użytkuje bo na łapce jest 2-3 razy w tygodniu ale codziennie nakręcam i mogę z czystym sumieniem polecić - zero problemów. :)
Tuż po zakupie dostał troszkę oliwy co by ciszej rotor chodził i tak dla profilaktyki ;)

Blaz
[Usunięty]
:
http://www.chinawatches.p...?t=2346&start=0

Comrade
[Usunięty]
:
Ja użytkuję mojego Parnisa dzień w dzień. Nie mam go długo ale jak na razie działa bez zarzutu. Polecam!

onifer
[Usunięty]
:
Comrade bo to nie są złe zegarki:)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.