Moje paski :)
Odpowiedz do tematu

: Moje paski :)
Witam wszystkich forumowiczów China Watches :) . W tym temacie, chciał bym wam pokazać paski które zrobiłem. Te, które przedstawiam poniżej, zostały uszyte ze starych pasów wojskowych.

Nr.1 22/22mm, 110x84mm, okolo 4mm grubości.
, .



Nr.2 22/22, 135x75mm, grubość ok. 4mm.
, .


Nr.3 22/22, 123x70mm, grubość okolo 4mm.

,

, ,
.



Nr.4 22/22, 140x75mm, grubsza część ma okolo 4mm, krótsza z kolei okolo 3mm. Pasek tracił na grubości w miejscu gdzie zaczynają sie dziurki :wink:
, ,

.



Nr.5 22/22, 140x75mm, grubość okolo 5mm :D

,



Pozdrawiam, Bartek. :)

Ostatnio zmieniony przez hosk 2010-03-10, 19:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Mamy kolejnego strapmejkera :) ?! No ładne rzeczy!

:
ALAMO napisał:
Mamy kolejnego strapmejkera :) ?! No ładne rzeczy!




To samo chciałem powiedzieć, jeno forum się na mnie przez chwilę nabzdyczyło :wink:

:
A bo to pierwszy raz ty zgapiasz to co ja chciałem rzec ... :wink: :wink: :wink: ??

:
Albo Ty czytasz w moich myślach :lol: :lol: :lol:

:
Super że mamy następnego strapmakera !

Będziesz nas zaopatrywał w paski czy to tylko na twoje potrzeby ??

Fajowskie pasiorki

:
Witam, dziekuje za miłe komentarze :wink: Te paski, jak narazie powstały na użytek własny, moge je określić jako wprawki. Myslę że stoją raczej na niskim poziomie, porównując do strapów polskich paskorobów :) . Jak już nabiore wprawy, to oczywiscie będą dostepne dla kazdego. Będę na bieżąco prezentował swoje prace, a ocenę pozostawiam Wam :D

Pozdrawiam, Bartek.

:
Stosowałeś materiał przyjąłeś metodę "na starucha" (apage!) - i wyszło ci to idealnie.

Napisz historie jak to skóre wydobyłeś z kufra znalezionego na U-2513, i pierwotnie składał sie z niej pasek Ericha Toppa :wink: ...

Alternatywnie, jakiegoś włoskiego sobie znajdź asa, choć to może być jednak wyzwanie ... - i idą po $300 jak nic :wink:

Paski naprawdę fajne, trzymają klimat, idelanie podejdą każdmu lotnikowi. A i pasówka "wojenna" na nich będzie miała klasę! Szacun :) !

Blaz
[Usunięty]
:
Naprawdę wielki szacun dla Ciebie i innych tych, którym chce się chcieć. :wink:

:
Witam po dłuższej przerwie, chciał bym wam pokazać projekt który właśnie powstaje. Pesek będzie wyglądał trochę cepeliowato, ale co tam :)



Ps. Mam pewną prośbę do forumowiczów. W jakim kolorze widzielibyście przeszycie, czarna czy może biała nić?

Pozdrawiam :)

:
Ja bym dał czarną przeszywkę, ale ja jestem ostatnio wogóle w klimatach czarno-brązowych ;) ...

Blaz
[Usunięty]
:
Zgadzam się z Alamo. Tu pasuje ciemniejsza nitka. :wink:

:
Będzie czarna nić :)

:
Tyle że ona zniknie...
Jak cepeliowato może niebieską:)

:
Ten pasek nie wygląda cepeliowato , tylko że czarna nić nie złamie tego koloru , przydał by sie jakiś inny kolor dla kontrastu

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.