Parnis Camier Pvd
Odpowiedz do tematu

:
Twórcza inspiracja :mrgreen:

LuQas
[Usunięty]
:
Rudolf napisał/a:
LuQas napisał/a:
A jak to jest z mechanizmami ? Czy to jest podróba mechanizmu r&b czy jakiś chiński wynalazek ?
zwykły chiński multicalendar , nie udający niczego .


Ten chiński multikalendar to chińskie badziewie czy wręcz odwrotnie ?

:
Jeżeli kalendarz jest badziewiem, to tak jest to badziewie i w dodatku chinskie. Bo takie własnie kupiłes.

LuQas
[Usunięty]
:
wahin napisał/a:
Jeżeli kalendarz jest badziewiem, to tak jest to badziewie i w dodatku chinskie. Bo takie własnie kupiłes.


Ten konkretny model ? Bo z tego co tu wyczytałem są mechanizmy chińskie które są ok.

:
My tu na forum tylko kłalite lubimy, reszta to badziew :twisted:

ps. osobiscie nie lubie multikalendarzy, bo z reguly maja udawac chronografy...

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Blaz
[Usunięty]
:
LuQas napisał/a:
wahin napisał/a:
Jeżeli kalendarz jest badziewiem, to tak jest to badziewie i w dodatku chinskie. Bo takie własnie kupiłes.


Ten konkretny model ? Bo z tego co tu wyczytałem są mechanizmy chińskie które są ok.


A wręcz można twierdzić, że w pewnym segmencie mechanizmy chińskie są najlepsze na świecie. :wink:

Co nie zmienia faktu, że multikalendar mało kto lubi, bo ma udawać coś, czym nie jest - jak zauważył Zero8.

:
w najtańszym segmencie taki multi kalendarz to jak Suv wśród samochodów .. dla każdego kto lubi ! wygodny .

LuQas
[Usunięty]
:
Ave

No faktycznie oglądając stronę Bell & Ross i porównując to co nabyłem wyszła kupa. Mogli odpuścić sobie ten wskaźnik pory dnia i zostawić tą szóstą godzinę w spokoju. Wygląd zegarka mi się spodobał i nie robiłem dochodzenia cóż to za imitacja.

LuQas
[Usunięty]
:
Zegarek doszedł. Koperta która chyba składa się z dwóch części jest trochę kiepsko spasowana, ale zegarek wygląda na prawdę zacnie. Jestem ciekaw jak długo wytrzyma farba którą jest pomalowany.

Blaz
[Usunięty]
:
PVD to nie jest farba. :grin:

LuQas
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
PVD to nie jest farba. :grin:


No na pewno to nie jest PVD w zegarku za 150 zł. No chyba że ta technologia jest taka tania. :mrgreen:

:
nie jest to drogi proces jak widać ;)

LuQas
[Usunięty]
:
Na Jowisza to jestem mile zaskoczony.

Blaz
[Usunięty]
:
W Polsce pokrycie jednostkowej koperty warstwą PVD kosztuje około 60 zł. Jak myślisz - ile to kosztuje w Chinach przy ilości kilka tysięcy sztuk? :mrgreen:

LuQas
[Usunięty]
:
Ok rozumiem myślałem że to jakaś wydumana technologia dla wybranych.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.