PRIM
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
Jak na zegarek z inhałsem - to jest pany taniocha :twisted:


Phu, ja tam mam troche zegarkow z inhousem i sa duzo tansze :mrgreen:

Ale miedzy tymi co pokazales, tez pare ladnych jest.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
maciek
[Usunięty]
:
byłem n stronie prim.cz
Zegarki świetne, ale ceny wbiły mnie w krzesło. :mrgreen: :wink:

:
rybak napisał/a:
Phu, ja tam mam troche zegarkow z inhousem i sa duzo tansze


Najtaniej to wyjdzie Wostok i Seiko "5" :lol: ...

:
ALAMO napisał/a:
rybak napisał/a:
Phu, ja tam mam troche zegarkow z inhousem i sa duzo tansze


Najtaniej to wyjdzie Wostok i Seiko "5" :lol: ...


Akurat glownie Orienty mialem na mysli, ale piatki sa bardzo porownywalne (mam dwie) i Citki tez (jedna "siodemka" i drugi bez "7", ale w podobnej cenie) :mrgreen:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Ale będą droższe :lol: - Wostok to 200 zeta, Seikacz 250 ...

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-01-08, 22:55, w całości zmieniany 1 raz
:
ALAMO napisał/a:
Ale będą droższe :lol: - Wostok to 200 zeta, Seikacz 250 ...


Nic mi to nie mowi, ja licze w euro i jak przegladam to tez najczesciej sklepy z cenami w euro ;)

A ogolnie, to w porownaniu do czeskiej fabryczki "inhousowej" mamy i tak dwa rzedy wielkosci roznicy, wiec czy 50 euro czy 80... Przy Primie nurku to drugie miejsce po przecinku :lol:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Chłopcy sobie przyjęli paranoiczną :lol: filozofię sprzedaży ...
Ale przynajmniej rżną swoich - marka jest kompletnie niszowa. A szkoda - wypuszczając model za 500 ojro mogliby wyjść na rynek ...

:
ALAMO napisał/a:
Chłopcy sobie przyjęli paranoiczną :lol: filozofię sprzedaży ...


Ze jak...?

Para-co?

Parano... Panera... Panerano...

No kurde, se nie przypomne za Chiny, ale cos mi sie kojarzy... :roll:

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Ciepło ... cieplej ...
:lol:

:
No.

To se pospamowalismy... ;)


A tak serio, to jak maja staly "odbior towaru", a nie maja parcia na kwartalny wzrost kapitalu o 10% jako cel dzialania - moga sobie rooozne rzeczy robic i dopoki im to funkcjonuje i 50ka ludzi ma z tego na wino, kobiety i spiew (a moze i zegarek od czasu do czasu :mrgreen: ), to zyc, nie umierac...

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Alamo - super opracowanie!
Dzięki

:
Świetne opracowanie !!!

To co dzisiaj robi Prim zasługuje na wielkie uznanie, przede wszystkim za to że im się chce. Mogliby do wszystkich zegarków pakować tandETĘ, a oni rozwijają własną linię mechanizmów i są to werki na bardzo wysokim poziomie !

Co do ceny, według mnie nie jest duża. Za to co robią to i tak jest tanio. Ja jestem tego zdania, że jeśli jakiejś manufakturze zegarkowej chce coś nowego stworzyć; to produkt od nich wart jest zapłacenia większych pieniędzy, właśnie za to że nie zapakowali do zegarka pierwszej lepszej Ety, tylko wysilili się i zrobili coś nowego.
To samo w odniesieniu do zegarków "polskich". Polpora, Copernicus to są zegarki z Etą poskładane z zamówionych części. Mnie to nie kręci i nigdy nie kupiłbym takiego zegarka dla siebie. Zegarek wyprodukowany takim systemem zawsze będzie dla mnie za drogi. Teraz popatrzmy na to co robi Paweł Jankowski. Gdybym miał taką kasę, to za zegarek od niego byłbym skłonny wyłożyć parę tysięcy. Czy to drogo ? Nie, to nie jest drogo. Nie jest drogo, bo Paweł chce zrobić coś nowego, wkłada w to własną pracę i tworzy prawdziwie polski zegarek !

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-01-08, 23:40, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Alamo, dzięki za przybliżenie marki. Piękne zegarki, gdyby były za 500 euro pewnie bym już się szykował. Cena jest wysoka i niewysoka zarazem. Niewysoka bo inhouse, wysoka bo jednak jest powszechne parcie na coś bardziej "prestiżowego". Dlatego słuszny target sobie obrali. 50 osób w firmie to i tak wydaje mi się sporo

Blaz
[Usunięty]
:
Ale na wus Prim jest kojarzony i często wspominany. :wink:

:
Na WUS wiele marek jest znanych i często wspominanych, w tym także wiele tych z "czarnej listy" w opiniotwórczym środowisku :lol: ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.